Opencart Alt Kategori Altında Ürünleri Göstermek

Opencart alt kategori altında ürünleri göstermek. Opencart yönetim panelinde ana kategoriler ile birlikte alt kategorileri oluşturduğunuzda ana kategoriye tıklandığında sadece alt kategorileri gösterir. Link olarak veya görsel + link olarak sadece alt kategorileri gösterir.

Eğer siz ana kategoriye tıklandığında alt kategorilerin altında ürünlerde görünsün istiyorsanız aşağıdaki işlemleri yapmalısınız.

Opencart Alt Kategori Altında Ürünleri Göstermek

Opencart Alt Kategori Altında Ürünleri Göstermek

Alt Kategoriler Sayfasında Ürünleri Gösterme İşlemi

Opencart yönetici paneline girin. Kataloğa tıklayın ardından ürünlere tıklayın. Alt kategorilerde görünmesini istediğiniz ürünü listeden bulun sağ tarafındaki düzenle butonuna tıklayın. Açılan sayfada üst sekmelerden bağlantılar sekmesine tıklayın. Kategoriler: kısmında alt kategori eklenmiştir oraya ana kategorisinide ekleyin. Artık ürün ana kategoriye tıklandığında alt kategoriler ile birlikte görünecektir. Bu şekilde tüm ürünlerinizi hem ana kategorisine heme alt kategorisine eklerseniz ana kategoriye tıklandığında alt kategori listesi ile birlikte ürünlerde görünecektir.

Bu konu hakkında daha fazla bilgi için Opencart ürünleri birden fazla kategoride gösterme işlemi konusunu inceleyebilirsiniz. Bu kısımda daha kapsamlı anlatımını yapmıştık.

Alt Kategoriler Listesinde Ürünleri Hızlı Ekleme

Opencart alt kategori altında ürünleri gösterme işlemini tek tek yapmak çok ürünlü sitelerde zor olabilir. Eğer ürün sayınız çok fazla ise bu işlemi toplu ürün düzenleme modülü ile bir kaç adımda yapabilirsiniz. Toplu ürün düzenleme modülünü online satış mağazamızdan alabilirsiniz.

Yinede işlemi yapamadıysanız teknik ekibimizle iletişime geçerek işlem talep edebilirsiniz.