Opencart Özel Konsept Tasarım

E-Ticaret Siteniz İçin Size Özel Benzersiz Tasarım

E-Ticaret Konsept Tasarımı

Konsept Tasarım

Hazır tasarımlar yerine size özel bir tasarım yapabiliriz. Sizin için kurumsal kimliğinizi ve firmanızı yansıtan benzersiz bir tasarıma sahip olabilirsiniz. Özel tasarım çalışmalarımız opencart e-ticaret alt yapısı için geçerlidir. Diğer e-ticaret alt yapıları ile ilgili tasarım hizmetimiz bulunmamaktadır.

Opencart Konsept Tasarım

Konsept Tasarım

Konsept tasarım hizmetimiz ile marka veya kurumsal kimliğiniz doğrultusunda sizin isteklerinize göre tasarımınız baştan size özel olarak tasarlanır.

 

(Yazılım alt yapısın'da standart olarak kullanılan sepet, ödeme aşamaları vb. sayfa tasarımları, tasarım hizmetimiz dahilinde değildir)

̶7̶,̶8̶0̶0̶ ̶T̶L̶

6.500 TL

Tasarım Düzenleme

Tasarım düzenleme hizmetimiz seçtiğiniz tasarım üzerinde markanız yada kurumsal kimliğiniz doğrultusunda isteklerinize göre yapılan düzenleme çalışmalarıdır.

 

(Yazılımın iskelet yapısında ve çalışma fonksiyonlarında düzenleme yapılmaz)

̶6̶,̶5̶0̶0̶ ̶T̶L̶

4.500 TL

Opencart Özel Tasarım
Opencart sürükle bırak kendin tasarla

Sürükle Bırak Kendin Tasarla

Opencart sürükle bırak teknolojisi ile sitenizin tasarımını kendiniz yapabilirsiniz. Hiç bir kodlama yada teknik bilgi gerektirmeden hayalinizdeki tasarıma kavuşun.

Sürükle bırak özellikli tema kullanmak için iletişime geçiniz.

 

(Yazılım alt yapısın'da standart olarak kullanılan sepet, ödeme aşamaları vb. sayfa tasarımlarını değiştiremezsiniz.)

Opencart konsept tasarım dışında hazır opencart temalarımızı incelemek için tıklayınız. Opencart tasarım ile ilgili detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. E-Ticaret konsept tasarımı çalışmalarımız ile ilgili fiyatlarımız bizim size önerdiğimiz yada hazır temalarımız için geçerlidir. Bunların dışında e-ticaret konsept tasarım  yada farklı işlemler yapmamaktayız.

Konsept tasarım çalışmalarımızda logo ve banner istekleri ek olarak ücretlendirilmektedir. Temada ürün listeleme ile ilgili çok satanlar, çok bakılanlar vb farklı listeleme talepleri tema özelleştirme hizmeti kapsamı dışındadır. Temada olmayan temanın farklı bölümlerinde farklı listeleme için ek modül almanız gerekir. Alınan ek modül tema için uyumluluk gerektirir ise bu çalışmada tema özelleştirme hizmetimizin kapsamı dışında değerlendirilir.

Size özel yapılan temalarımız hiçbir şekilde başka kişilere satılmaz. Tamamen size ait olarak teslim edilir.

Whatsapp
Instagram
Telefon Et
Çevirim İçi Kapat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?