SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa / SSS

1. Kurulum Hakkında

Kurulum ve yapılandırma aşamaları ücretsizdir. Firmamız kurulum ve kurulum sonrası yapılandırma talepleriniz için herhangi bir ücret talep etmemektedir.

Hayır. E Ticaret paketlerimizde yıllık lisans ve süpriz ödeme yoktur. Aldığınız eticaret sitesi paketi sizin olur.  Ek olarak bazı ürünler için ilk yıldan sonra “yıllık isteğe bağlı güncelleme ve teknik destek” hizmetini kapsayan destek paketi ücreti ayrıca belirtilmektedir. İsteğe bağlı ek paketi almasanızda kullanmaya devam edebilirsiniz.

Demo incelemek için bu adresten bizimle iletişime geçip demo sürüm talep ediniz.

Tabiiki. E Ticaret paketlerimiz arasında geçiş yapabilirsiniz. Geçiş sürecinde herhangi veri kaybı yaşanmaz.

Evet. Kendinize ait yada istediğiniz başka bir sunucuda barındırabilirsiniz. Bu durumda pro tasarım destek ve güvenlik ayrıcalıklarından yaralanamazsınız. Firmamız farklı sunucularda olan sorunları size verilen 1 yıllık garanti kapsamı  dışında tutmaktadır.

Farklı bir çok sistemden aktarım sağlayabiliyoruz. Ancak bunun için teknik ekibimizin mevcut sitenizi incelemesi gerekir. İnceleme sonrasında mevcut alt yapınız uygunsa içerik kaybı olmadan taşımamız mümkündür.

Seçtiğiniz paket 24 saat içinde size teslim edilir.

Sadece kurulum sürecinde değil eticaret paketimizi kullandığınız sürece destek ekibimiz telefon, eposta ve whatsapp’ tan destek vermektedir.

2. Tasarım Ve Özellikler Hakkında

Elbette. Sektörünüz ile ilgili mevcut tasarımlardan yada size özel olmasını isteyeceğiniz konsept tasarıma geçebilirsiniz.

Kullanmakta olduğunuz tasarımla ilgili yazılım ekibimiz istediğiniz tüm değişiklikleri yapmaktadır.

Reklam banner, logo ve istediğiniz tür grafik tasarım çalışmaları grafikerlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Aldığınız pakete sonradan istediğiniz özelliği teknik ekibimiz ekleyebilir. Sistemin 13.000 + modülü bulunmaktadır. Bunların dışındada isteğinize özel modül yapılmaktadır.

Sadece pazaryerlerine değil, muhasebe programları, popüler kargo firmaları ve daha bir çok alana entegre olabilmektedir. Günümüzün pazaryeri entegrasyon programları esnek ve gelişmiş alt yapısı nedeniyle opencart’ı önermektedir.

3. Hizmetler Hakkında

İlk yıl E ticaret sitesi fiyatlarına hosting, alanadı ve SSL sertifikası dahildir. Ek ücret ödemezsiniz. Mevcut bir alan adınız varsa  bu alan adı ile de e-ticaret sitenizi yayınlayabilirsiniz. İlk yıl sonrası devam eden yıllarda eğer bizden alınmışsa hosting ve alan adı yenilemesi yapmanız gerekir.

Size verilen sunucu hizmetinde e posta sınırı yoktur. Şirketiniz adına istediğiniz kadar info@pro-tasarim.net gibi e posta oluşturabilirsiniz.

E Ticaret sitesi alt yapımız oldukça kolay kullanımlıdır. Her e ticaret alt yapısında olduğu gibi içerikleri kendinizin eklemesi gerekir. Yinede zorluk olması durumunda yada iş yoğunluğunuzdan dolayı vakit bulamıyorsanız destek ekibimiz içerik durumuna göre ücretli olarak yardımcı olmaktadır.

Tabiiki. Sosyal medya uzmanlarımız markanızı ve ürünlerinizi en iyi şekilde yayınlayabilir. Sosyal medya üzerinden satışlarınız önemli ölçüde artış gösterebilir.

E Ticaret siteniz kayıt edilmesede kısa bir süre içinde arama motorları tarafından kayıt edilmektedir. Yinede ekstra kayıt yada benzer çalışmalar için seo optimizasyonunu öneriyoruz.

null

Yardımcı Olabildikmi?

Aradığınız sorunun cevabını bulamadıysanız bize yazınız. Destek ekibimiz en kısa sürede yardımcı olacaktır.

DESTEK TALEP

    Whatsapp
    Instagram
    Telefon Et
    Çevirim İçi Kapat
    Nasıl Yardımcı Olabiliriz?