Pro Tasarım Hakkında Bilgiler

12. Yılımızda Sizlerleyiz

Pro Tasarım Bilişim Teknolojileri

Pro Tasarım Bilişim Teknolojileri Ekibi 98 yılında başladığı internet faaliyetlerine 2000’li yılların başında kendi cms sistemini geliştirmiş ve bu sistem ile 1000 üzeri proje ve 100 üzeri özel projeyi tamamlamıştır.

Özel projelerimizden bazıları emlak scripti,emlak portalı,haber scripti,oto galeri scripti,sanatçı scripti,iş ilan portalı,e ticaret sitesi, gezi scripti vb bir çok güncel projeyi sunmuş olup 2009 yılında resmi olarak kuruluşunu tamamlamıştır.

Sektörde yenilik ve teknoloji kullanımı konusunda öncü olmayı ilke edinen Pro Tasarım, kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmuştur.

Ürettiği çözümlerin güncel ve yaşayan projeler olmasına özen göstermektedir.

Sektörün en büyük sorunu olan proje sonrası bakım ve destek yetersizliğini  ortadan kaldırıp verdiği desteği yine müşteri memnuniyeti ile kanıtlamanın haklı sevincini yaşamaktadır.

Pro Tasarım Bilişim Teknolojileri olarak geliştirdiğimiz çözümlerde Mükemmellik, Gelişme ve Ekip Çalışması değerlerini temel alıyoruz.

Mevcut bir fikirden yeni yaratılan bir konsepte kadar, tüm aşamalarda yaratıcı ve kusursuz çözümler geliştiriyoruz.

İş anlayışımızın temelinde uzmanlık anlayışı yer alıyor. pro tasarım çalışanları her gün yeni bir şeyler öğrenmek, kendilerini sürekli geliştirme anlayışı ile çalışıyorlar.

Bu yaklaşım ile ilerleyen teknoloji dinamiklerindeki değişime kolaylıkla adapte oluyoruz.

Müşterilerimizle verimli, uzun vadeli ilişkiler kuruyor, girişimciliğe ve yaratıcı fikirlere saygı duyuyoruz.

Projelerimizi, deneyimimizi ve bilgilerimizi ekibimiz ve müşterilerimizle paylaşarak hayata geçiriyoruz.

Vizyon

Sektöründe yenilikçi,hizmetinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği yazılım teknolojileri firması olarak edindiği başarıyı kalıcı kılmak.

Misyon

Uzman ekibimizle doğru güvenilir ve etik değerlere uygun çözüm odaklı yazılım hizmeti vermek.

Kalite Politikamız

Biz, her müşterimizin bizden aldığı hizmet karşılığında memnuniyet duyması için özveri ile çalışırız. Dünden bugüne bu sektörde oluşumuzu bizi tercih eden sadık müşterilerimize borçluyuz. Biz, piyasadaki en ucuz hizmeti sunmuyoruz, ama biz kaliteli hizmeti sunuyoruz.

E-Ticaret yazılımlarında 10. yılımız

Uzman ekibimizle doğru güvenilir ve etik değerlere uygun çözümler sunuyoruz.

Pro Tasarım Net

Web tasarım, sosyal medya yönetim, seo optimizasyon vb bir çok alanda hizmet veren sitemiz.

PRO TASARIM COM

Web site hazır temaları, wordpress temaları, opencart temaları ve hazır e ticaret paketleri online satış sitemiz.

PROSED NET

Alt yapılarımız hakkında bilgi alabileceğiniz ve özel web projelerinizi hayata geçirebileceğiniz sitemiz.

Bizi Tercih Ettiler

 • Çözüm ortağı kelimesinin tam hakkını veren mükemmel bir firma. 7 gün 24 saat bıkmadan usanmadan tüm taleplerimiz en kısa sürede yerine getiriliyor. Yetkinlik olarak uzaman ekibi ile gözümüz arkada kalmıyor. Sizinle birlikte çalışmak gerçekten ayrıcalık. Emekleriniz için teşekkürler. Başarılarınızın devamını diliyoruz.
 • Pro Tasarım ekibi ve Ferhat Bey ihtiyaç analizini çok hızlı bir şekilde yapan en uygun stratejiyi deneyim ve bilgisiyle tam zamanında tam da olması gerektiği gibi çözüm getirdi. Kendilerinden memnun kaldığım gibi uzun vadeli bir dostlukta kurmuş olduk. Başka işlerimizde de görüşeceğimizden eminin. Web Sitesi ve Tüm Sosyal Medya ihtiyaçlarımıza çözüm buldular. Teşekkürler
  İda Yaşlı Bakım Merkeziİda Yaşlı Bakım Merkezi
 • Biz Çatalca Group A.Ş. olarak tüm website ve web çözümlerimizde Ferhat Bey ile çalışıyoruz. Kendisi işine hakim,güvenilir,işini düzgün yapan birisi olup, çok kısa sürede sorularımıza yanıt veriyor. Girişimci bir yapısı olup,yenilikleri takip ediyor ve bizleri yönlendiriyor. Bundan sonraki süreçtede bu azminin ve bizimde işbirliğimizin devam edeceğimizi umuyoruz..teşekkürler
 • Gerçekten işini hakkıyla yapan tecrübeli bir işletme. Tasarım konusunda herşeye hakim ender insanlardan rastladığım pro tasarım'la tanışmamız hayatımı değiştirdi diyebilirim. Sayesinde gece gündüz bilgisayar başından kalkamıyorum, sürekli iş, sürekli iş, sebebi de tabi ki E Ticaret kurulumundaki ve devamında geçirdiğim süreçteki desteği oldu. İş yapmayı, para kazanmayı sevmiyorsanız, tanışmayın işinize yaramaz.Ama olur da Euro Dolar hesabı açayım, Hem evimde, hem işyerinde kasam olsun derseniz, ha işte orası bu. Pro Tasarım senle daha çok işimiz var. Hepinize teşekkürler
 • Web sitemiz çok basit bir haldeyken bizi bilgilendirerek resmen baştan yarattılar. Çoğu web tasarımcının yapmaya gerek duymadığı müşteriyi bıkmadan aydınlatmaya çalışmaları ve her an danışabileceğim bir mantığa sahipler. Gerek seo gerekse her türlü tasarım hakkında bilgiye ve tecrübeye sahip olmaları en önemli özellikleridir. Web sitenizi tasarladıktan sonra sizinle ilgileri, sitenin gelişimi, web ortamındaki bulunabilirliği biz firma sahipleri açısından çok önemlidir. Ve web tasarımcınızın bu konudaki payı oldukça büyüktür. Ben bu konuda doğru seçim yaptığımı düşünüyorum.
  Sergen AtukSergen AtukFoto Nezih
 • Uzun yillardir cozum ortakligimiz devam ediyor. Başarılarinin devamini diliyorum
  Tolga KaraTolga Kara
 • Sadece işi ilk kez kurarken yaparken değil sonrasındaki destek hizmette de inanilmaz iyiler. Araninca ulaşılan, yazınca cevaplanan, sorunca çözülen ve bunları heyecanla yapan bir ekip. Çok memnunum. Diğer websitelerimizi de transfer ettik.

 • "7 Yıl Önce Pro-Tasarımla İnternet Üzerinden Tanıştım, İlk Önce Korkularım Olmadı Değil. Ama Şunu Kesinlikle Söyleyebilirim. Anında Dönüşüm Destek Oranı, Kurumsal iş Geliştirmede Yardımları, Google SEO'daki Başarısı, E-Ticaret Çözümleri ve En Güzeli Parayı Sonuna Kadar Hak Etmesi! Kendileriyle 6 Web Sitem İçin Yıllık Anlaşma İmzaladım , İnstagram , Facebook Sayfalarımdan Tutunda E-Ticaret Reklam Desteği Dahil Tüm İş Çözümlerimi Pro-Tasarım Yapıyor. Yanımda 20 Kişi Çalıştırmak Yerine Pro-Tasarım Tüm Dijital Çözümlerime Çare!"

  Tuna YığlımcıTuna Yığlımcı
 • "Firmamıza tasarlamış olduğunuz web sitesi için çok teşekkür ederiz. Kolay kullanımı sayesinde artık tüm değişiklikleri hızlıca ve yardıma ihtiyaç duymaksızın yapabiliyoruz. Yeni projelerimizde de sizlerle çalışmak isteriz."

  Home GardenHome Gardenİntersistem
 • Pro-Tasarım'da diğer firmaların aksine güler yüzlü çalışanlar müşterilerine hizmet veriyor. Biz, çözüm üretemedikleri bir web projesi göremedik. Bu yüzden hızlı büyüyorlar ve alanlarında uzman bir ekibe sahipler. Profesyonel yaklaşımla web tasarımı yaptıkmak için bir çok yeri gezmenize gerek yok, pro-tasarım ile görüşün, gerisi zaten gelecektir. İşini iyi yapan, ehil ve deneyimli bir firma ile çalışacağınıza emin olabilirsiniz. Nice başarılı projelere imza atmaları temennisiyle, Başarılar ve iyi çalışmalar dilerim.

Referanslar

HİZMET VERDİĞİMİZ ÜLKELER

Whatsapp
Instagram
Telefon Et
Çevirim İçi Kapat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?