Konular
‘Opencart Sık Sorulan Sorular’ sayfa

Opencart Yönetim Ürün Listeleme Sayısını Değiştirme

Opencart yönetim paneli ürün listeleme sayısını değiştirme işlemi nasıl yapılır. Opencart yönetici panelinde katalog ->> ürünler listesine girdiğinizde varsayılan olarak 20 adet ürün bulunur 20 adeti geçtiğinizde pagination devreye girer ve 1,2,3 bu şekilde listeyi böler ve diğer listeyi görüntülemek için paginationa tıklamak zorunda olursunuz. 

Etiketler: , ,

Opencart Alt Kategori Altında Ürünleri Göstermek

Opencart alt kategori altında ürünleri göstermek. Opencart yönetim panelinde ana kategoriler ile birlikte alt kategorileri oluşturduğunuzda ana kategoriye tıklandığında sadece alt kategorileri gösterir. Link olarak veya görsel + link olarak [...]

Etiketler: , , ,

Opencart Üye Kayıt Sayfasına Alan Ekleme Silme

Opencart üye kayıt sayfasına alan ekleme silme işlemi nasıl yapılır?. Opencart e-ticaret sitesi sahiplerinin şirketlerinin müşteri kitlesine göre farklı uygulamaları olabilmektedir. Örneğin kurumsal şirketler üye kayıt esnasında tüm bilgilerini almak isteyebilirler. Yada mevcut alanları değiştirmek isteyebilirler.

Etiketler: , , , ,

Opencart Üye Gruplarına Farklı Fiyat Verme

Opencart bayilere yada üye gruplarına farklı fiyat verme işlemi nasıl yapılır?. Opencart ile müşteri gruplarına göre farklı fiyat uygulaması varsayılan olarak zaten mevcut bir özelliktir. Bu farklı fiyat özelliği opencartta birçok bölümde çalışan bir özelliktir. Ancak bu özelliği üzeri çizili fiyat uygulaması (Kampanya) yada indirim vb kullanıyorsanız çalışacaktır.

Etiketler: ,

Bize Yazın
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?