Konular
‘Opencart Sık Sorulan Sorular’ sayfa

Opencart Üye Kayıt Sayfasına Alan Ekleme Silme

Opencart üye kayıt sayfasına alan ekleme silme işlemi nasıl yapılır?. Opencart e-ticaret sitesi sahiplerinin şirketlerinin müşteri kitlesine göre farklı uygulamaları olabilmektedir. Örneğin kurumsal şirketler üye kayıt esnasında tüm bilgilerini almak isteyebilirler. Yada mevcut alanları değiştirmek isteyebilirler.

Etiketler: , , , ,

Opencart Üye Gruplarına Farklı Fiyat Verme

Opencart bayilere yada üye gruplarına farklı fiyat verme işlemi nasıl yapılır?. Opencart ile müşteri gruplarına göre farklı fiyat uygulaması varsayılan olarak zaten mevcut bir özelliktir. Bu farklı fiyat özelliği opencartta birçok bölümde çalışan bir özelliktir. Ancak bu özelliği üzeri çizili fiyat uygulaması (Kampanya) yada indirim vb kullanıyorsanız çalışacaktır.

Etiketler: ,

Opencart Google reCAPTCHA Nasıl Kurulur

Opencart Google reCAPTCHA Nasıl Kurulur? OpenCart  google reCaptcha’yı birden fazla sayfada kolayca kurabilirsiniz. Google reCaptcha’nın desteklediği Opencart formları; Kayıt, Misafir Ödeme, İncelemeler, İadeler ve İletişim formlarıdır.

Etiketler: , , , , ,

Opencart Sözleşme Kutucuklarını Değiştirme Kaldırma

Opencart sözleşme kutucuklarını değiştirme kaldırma işlemini yönetim panelinden bir kaç hamle ile yapabilirsiniz. Opencart sözleşme kutucukları yasal sözleşmelerin elektronik olarak imzalanmasını sağlar. Örnek olarak  mesafeli satış sözleşemesi e-ticaret yapan işletmeler [...]

Etiketler: , , , , ,

Bize Yazın
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?