Opencart E İhracat Sistemi

Opencart E İhracat

Opencart E İhracat

Opencart E İhracat

Opencart E ihracat sistemi ile ürünlerinizi tüm dünyaya pazarlayın. Güçlü alt yapısı, gelişmiş özellikleri 13 000 + tasarım ve modül, ayrıca özel tasarım  seçenekleri ile işinizi sınır ötesine taşıyın. Gelişmiş entegrasyon modülleri ile amazon avrupa, ebay ve diğer birçok popüler pazaryerine entegre olup mağazanızı tek noktadan yönetin. Opencart E İhracat alt yapısı ile tüm dünyaya entegre olarak işinizi büyütebilirsiniz.

opencart e-ihracat

Sınırsız Dil Ve Para Birimi

Opencart E-ticaret alt yapısına sınırsız sayıda dil ve para birimi tanımlayabilirsiniz. Otomatik çeviri özelliği ile sınırsız çeviri yapabilir veya dil çevirilerinizi manuel olarak yapabilirsiniz. Ayrıca dil çeviri hizmeti vermekteyiz.

Lokasyon Bazlı Dil ve para

Ziyaretçileriniz sitenize hangi lokasyondan bağlanırsa bağlandıkları lokasyonun dil ve para birimine otomatik çevirir.

Vergi Ve Nakliye

Satış yaptığınız ülkelere göre vergi yöntemi ekleyebilir, nakliye seçeneklerini ülkeye göre özelleştirebilirsiniz.
Opencart E İhracat

Sınırsız Para Birimi

Sınırsız para birimi ile çalışabilir, aldığınız ödemeleri güncel kura göre çevirebilir veya otomatik kur çeviriciyi kullanabilirsiniz.

Ödeme Sistemleri

Opencart ile kapıda ödeme, kredi kartı, havale ve diğer tüm ödeme sistemlerini kullanabilirsiniz.

Gönderi Zamanı

Ürünlerinizi ülke bazında gönderi zamanını belirleyebilirsiniz.

Vergi Methodları

Ülke bazlı farklı vergi metotları ekleyebilirsiniz.

Kargo Şirketleri

Tüm ülkelerin kargo şirketlerini anında tanımlayabilir hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

Kargo Ücretleri

Opencart gelişmiş kargo özelliği ile ülkeye göre farklı kargo ücretleri, ürün bazlı kargo, ağırlık veya desiye göre kargo belirleyebilirsiniz.

Entegrasyon

Tüm ülkelerdeki kargolar ile entegrasyon yapabilirsiniz.

Kargo Vergi

Tüm ülkelerde kargolara ülke bazında ek vergi ekleyebilir, ek hizmet ücreti ekleyebilirsiniz.
Opencart E İhracat

Opencart eticaret alt yapısı ile tüm dünyaya entegre e-ihracat yapabilirsiniz. Gelişmiş alt yapısı ile amazon, Aliexpress, eBay, alibaba, wish, walmart, Cdiscount, Catch, Lazada, Trade Me, Etsy, Fruugo, Shopee, OnBuy ve diğer her geçen gün yenisi eklenen dünya pazarlarına entegre olabilirsiniz.

Pazaryeri entegrasyonları.

Opencart yurtdışı api entegrasyon modülleri ile tek tuşla ürünlerinizi bütün dünyada satabilirsiniz. Opencart api entegrasyon modülleri yıl içerisinde sürekli olarak güncellenmektedir. Ayrıca entegrasyon modülleri güncel bilgilendirmesi eposta adresinize bildirilmektedir.

Pazaryeri modülleri içerisinde  Etsy ve aliexspress tek panelde çalışmaktdır. Diğer pazaryeri modülleri tek panelde ancak ayrı ayrı sekmelerde yönetebilmektesiniz. Ayrıca tek panelde kullanabileceğiniz size özel modül yapılmaktadır.

Kargo Entegrasyonları.

Opencartın bir çok kargoya api entegrasyon çözümü bulunmaktadır. Örneğin, Yurtdışı çalışacağınız herhangi kargonun eğer alt yapısı uygunsa api entegrasyonu yapılır. Veya bir çok ülke kargolarının opencart çözümü bulunmakta. Eğer opencart çözümü varsa hemen entegre olabilirsiniz. Ayrıca api entegrasyonu dışında farklı çözümlerde bulunmaktadır.

Ödeme Alma Metodları.

Opencart’ın 43 farklı ödeme alma metodu bulunmaktadır. Örneğin, Alipay Pay, PayPoint, Payza, Paypal ve diğer 43 farklı ödeme alma metodu bulunmaktadır. Ayrıca mevcut ödeme metodu modülleri ücretsizdir.

Dropshipping.

Opencart e-ihracat için ayrıca gelişmiş dropshipping (Stoksuz) sistemide bulunmaktadır. Sistemdeki xml tedarikçi modülleri, xml bağlantısını aldığınız yere göre değişkenlik göstermekte ve ayrıca ek maliyet çıkarabilmektedir. Dropshipping sistemimiz ile ilgili buradan veya whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Uluslar Arası Lojistik Hizmetleri.

Uluslar arası depolama ve aktarım hizmetlerimiz başlamıştır. Lojistik hizmetimiz ile birlikte, ayrıca farklı hizmetlerde sunmaktayız. Lojistik hizmetlerimiz hakkında buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Güncelleme.

Opencart alt yapısı her geçen gün yenilenmektedir. Yeni güncel alt yapıya geçiş için yıllık ek bir ödeme bulunmamaktadır. Ayrıca opencart mevcut modüllerin güncellemesi içinde ek ödeme alınmamaktadır. Ancak bu imkanlar bizim sunucularımızda barınan siteler için geçerlidir.

Diğer ödeme metodları ile ilgili bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Opencart ile e-ihracat’a hemen başlamak için bizimle iletişime geçiniz veya whatsapp canlı destekten ulaşabilirsiniz..

Opencart
E İhracat Sitesi Paketleri

Opencart e-ihracat sistemi ile tüm dünyaya açılabilirsiniz. Avrupadaki tüm pazaryerlerine entegre olup işinizi büyütebilirsiniz.

E İhracat Başvuru

  HEMEN BAŞLAYIN

  Whatsapp
  Instagram
  Telefon Et
  Çevirim İçi Kapat
  Nasıl Yardımcı Olabiliriz?