Pazaryeri Entegrasyonu

Anasayfa / Pazaryeri Entegrasyonu

Pazaryeri Entegrasyonu

Pazaryeri Entegrasyonu ile işinizi büyütüp satışlarınızı katlayabilirsiniz. Opencart pazaryeri entegrasyonu ile birlikte e-fatura entegrasyonu ve ön muhasebe entegrasyonu'da yapılmaktadır. 13 ayrı pazar yeri entegrasyonu dışında xml entegrasyonları ve tedarikçi entegrasyonu hizmetlerimizde bulunmaktadır. Entegrasyon hizmetlerimizi e-ticaret paketlerimiz ile birliktede alabilirsiniz. E Ticaret paketleri ile birlikte ilk yıl ücretsiz olarak verilen pazaryeri entegrasyonu 5 pazaryeri içindir.  Diğer entegrasyonlar opsiyoneldir. Pazaryeri ve fatura entegrasyonu dışındaki entegrasyon hizmetlerimiz ek ücrete tabii yapılmaktadır.

Pazaryeri Entegrasyonu

Pazaryeri Entegrasyonu

null

N11

N11 entegrasyonu ile N11 pazar yerine otamatik ürün girişi yapabilir ve siparişlerinizi anlık kontrol edip güncelleyebilirsiniz.
Pazaryeri Entegrasyonu

TRENDYOL

Trendyol entegrasyonu ile pazar yerine otamatik ürün girişi yapabilir ve siparişlerinizi anlık kontrol edip güncelleyebilirsiniz.
null

AMAZON

Amazon entegrasyonu ile pazar yerine otamatik ürün girişi yapabilir ve siparişlerinizi anlık kontrol edip güncelleyebilirsiniz.
null

GİTTİGİDİYOR

Gittigidiyor entegrasyonu ile pazar yerine otamatik ürün girişi yapabilir ve siparişlerinizi kontrol edip güncelleyebilirsiniz.
null

PTT AVM

PTT Avm entegrasyonu ile pazar yerine otamatik ürün girişi yapabilir ve siparişlerinizi anlık kontrol edip güncelleyebilirsiniz.
null

HEPSİBURDA

Hepsiburda entegrasyonu ile pazar yerine otamatik ürün girişi yapabilir ve siparişlerinizi kontrol edip güncelleyebilirsiniz.
Son Teklif Pazaryeri Entegrasyonu

SON TEKLİF

Son teklif entegrasyonu ile son teklif pazar yerine otamatik ürün girişi yapabilir ve siparişlerinizi anlık kontrol edip güncelleyebilirsiniz.
Çiçek sepeti entegrasyonu

ÇİÇEK SEPETİ

Çiçek sepeti entegrasyonu ile pazar yerine otamatik ürün girişi yapabilir ve siparişlerinizi anlık kontrol edip güncelleyebilirsiniz.
Pazaryeri Entegrasyonu

N11 PRO

N11 Pro entegrasyonu ile pazar yerine otamatik ürün girişi yapabilir ve siparişlerinizi anlık kontrol edip güncelleyebilirsiniz.
Morhipo entegrasyonu

MORHİPO

Morhipo entegrasyonu ile pazar yerine otamatik ürün girişi yapabilir ve siparişlerinizi kontrol edip güncelleyebilirsiniz.
Akakçe Entegrasyonu

AKAKÇE

Akakçe entegrasyonu ile pazar yerine otamatik ürün girişi yapabilir ve siparişlerinizi anlık kontrol edip güncelleyebilirsiniz.
Zebramo entegrasyonu

ZEBRAMO

Zebramo entegrasyonu ile pazar yerine otamatik ürün girişi yapabilir ve siparişlerinizi kontrol edip güncelleyebilirsiniz.
Farmazon

FARMAZON

Farmazon entegrasyonu ile Farmazon pazar yerine otamatik ürün girişi yapabilir ve siparişlerinizi anlık kontrol edip güncelleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

E-Ticaret sitesi pazaryeri entegrasyonu hakkında sıkça sorulan sorular.

Bazı pazaryerlerinde mağaza açmak ücretlidir. Bazı pazaryerlerinde ise ücret istenmemektedir.

Hayır. Entegrasyon sistemimiz yıllık ücretlendirilmektedir. Yıllık yenileme ücreti dışında bize birşey ödemezsiniz.

Evet. Pazaryerleri satış yapılan ürün üzerinden size ödeme yaparken komisyon oranına göre kesinti yapmaktadır. Bu komisyon ücreti pazaryerine ve satmakta olduğunuz ürüne göre değişkenlik gösterir.

Pazaryeri entegrasyonu için detaylı bilgi ve talep için bizimle iletişime geçiniz. Entegrasyon ile ilgili sorunlarınız için mesai saatlerinde canlı mesai saatleri dışında destek sistemimiz ile yardım alabilirsiniz. Entegrasyon hizmetlerimiz sadece opencart eticaret siteleri için geçerlidir. Diğer sistemler için entagrasyon hizmetlerimizi çözüm ortaklarımız üzerinden vermekteyiz.

Bize Yazın
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?