Pazaryeri Entegrasyonu

Anasayfa / Pazaryeri Entegrasyonu

Pazaryeri Entegrasyonu

Pazaryeri Entegrasyonu ile işinizi büyütüp satışlarınızı katlayabilirsiniz. Opencart pazaryeri entegrasyonu ile birlikte e-fatura entegrasyonu ve ön muhasebe entegrasyonu'da yapılmaktadır. Pazar yeri entegrasyonu dışında xml entegrasyonları ve tedarikçi entegrasyonu hizmetlerimizde bulunmaktadır. Entegrasyon hizmetlerimizi e-ticaret paketlerimiz ile birliktede alabilirsiniz. E Ticaret paketleri ile birlikte ilk yıl ücretsiz olarak verilen pazaryeri entegrasyonu 5 pazaryeri içindir.  Diğer entegrasyonlar opsiyoneldir. Pazaryeri ve fatura entegrasyonu dışındaki entegrasyon hizmetlerimiz ek ücrete tabii yapılmaktadır.

Pazaryeri Entegrasyonu

Pazaryeri Entegrasyonu

Sıkça Sorulan Sorular

E-Ticaret sitesi pazaryeri entegrasyonu hakkında sıkça sorulan sorular.

Bazı pazaryerlerinde mağaza açmak ücretlidir. Bazı pazaryerlerinde ise ücret istenmemektedir.

Hayır. Entegrasyon sistemimiz yıllık ücretlendirilmektedir. Yıllık yenileme ücreti dışında bize birşey ödemezsiniz.

Evet. Pazaryerleri satış yapılan ürün üzerinden size ödeme yaparken komisyon oranına göre kesinti yapmaktadır. Bu komisyon ücreti pazaryerine ve satmakta olduğunuz ürüne göre değişkenlik gösterir.

Pazaryeri entegrasyonu için detaylı bilgi ve talep için bizimle iletişime geçiniz. Entegrasyon ile ilgili sorunlarınız için mesai saatlerinde canlı mesai saatleri dışında destek sistemimiz ile yardım alabilirsiniz. Entegrasyon hizmetlerimiz sadece opencart eticaret siteleri için geçerlidir. Diğer sistemler için entagrasyon hizmetlerimizi çözüm ortaklarımız üzerinden vermekteyiz.

Bize Yazın
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?