Pazaryeri Entegrasyonu

Anasayfa / Pazaryeri Entegrasyonu

Pazaryeri Entegrasyonu

Pazaryeri Entegrasyonu ile işinizi büyütüp satışlarınızı katlayabilirsiniz. Opencart pazaryeri entegrasyonu ile birlikte e-fatura entegrasyonu ve ön muhasebe entegrasyonu’da yapılmaktadır. Ayrıca pazar yeri entegrasyonu dışında xml entegrasyonları ve tedarikçi entegrasyonu hizmetlerimizde bulunmaktadır. Entegrasyon hizmetlerimizi e-ticaret paketlerimiz ile birliktede alabilirsiniz. E Ticaret paketleri ile birlikte ilk yıl ücretsiz olarak verilen pazaryeri entegrasyonu 5 pazaryeri içindir.  Diğer entegrasyonlar opsiyoneldir. Pazaryeri ve fatura entegrasyonu dışındaki entegrasyon hizmetlerimiz ek ücrete tabii yapılmaktadır. Cimri.com gibi xml entegrasyon ücretleri bir defadır ayrıca ek bir ücret ödemezsiniz. Ancak güncelleme gerekirse ek bir ücret ödemeniz gerekir. Yurtiçi pazaryerleri dışında e-ihracat için ayrıca api entegrasyonu yapmaktayız. E-İhracat ve api entegrasyonları hakkında bilgi için buraya tıklayınız.

Pazaryeri Entegrasyonu

Pazaryeri Entegrasyonu

Sıkça Sorulan Sorular

E-Ticaret sitesi pazaryeri entegrasyonu hakkında sıkça sorulan sorular.

Bazı pazaryerlerinde mağaza açmak ücretlidir. Bazı pazaryerlerinde ise ücret istenmemektedir.

Hayır. Entegrasyon sistemimiz yıllık ücretlendirilmektedir. Yıllık yenileme ücreti dışında bize ayrıca birşey ödemezsiniz.

Evet. Pazaryerleri satış yapılan ürün üzerinden size ödeme yaparken komisyon oranına göre kesinti yapmaktadır. Bu komisyon ücreti pazaryerine ve satmakta olduğunuz ürüne göre değişkenlik gösterir.

Pazaryeri entegrasyonu için detaylı bilgi veya talep için bizimle iletişime geçiniz. Entegrasyon ile ilgili sorunlarınız için mesai saatlerinde canlı mesai saatleri dışında e-posta veya whatsapp ile yardım alabilirsiniz. Ayrıca ticket sistemimizi kullanabilir veya diğer panelinizde bulunan yardım bölümünden destek alabilirsiniz.  Entegrasyon hizmetlerimiz sadece opencart eticaret siteleri için geçerlidir. Ayrıca diğer sistemler için entagrasyon hizmetlerimizi çözüm ortaklarımız üzerinden vermekteyiz. Bu nedenle diğer entegrasyonlar için ticket sistemimiz ile destek vermekteyiz

Whatsapp
Instagram
Telefon Et
Çevirim İçi Kapat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?