Seo Optimizasyonu

Opencart Komple Seo Sistemi

Seo optimizasyon (SEO) büyümeyi sağlayan en karlı uzun vadeli strateji olduğu kanıtlanmıştır. Google’ın SERP’lerindeki son beş yıldır rekabet artıyor ve yeni girenlerin rekabet etmesini inanılmaz derecede zorlaştırıyor. Tüm yerleşik web siteleri en azından bazı sayfa içi veya sayfa dışı arama motoru optimizasyonu yaptığından, yeni girenlerin bir mücadele şansına sahip olmak için iyi donanımlı olması gerekir.

OpenCart web siteleri geleneksel olarak Google’ın algoritması tarafından iyi karşılanmıştır. Sadece iyi bir temel SEO yapısına sahip olmak yeterli değildir. Sayfa içi ve dışı öğelerin kapsamlı bir teknik optimizasyonu, rakipleri aşma ve arama motoru görünürlüğünü artırma imkanı sunmaktadır.

Komple SEO Paketi , OpenCart sitenizin bu hedeflere ulaşmasını sağlar.

Birçok OpenCart web sitesi, sonuçta aynı sonucu elde etmek için birden fazla SEO uzantısı kullanır. SEO Meta iyileştiricilerinden 404 Yöneticilerine ve SEO içerik uzantılarına kadar, SEO uzantılarının aşırı yüklenmesi OpenCart web sitelerini yavaşlatıyor.

Tam SEO Paketi , arama motoru optimizasyonu için hepsi bir arada çözümüdür.

Opencart tam seo paketi bugüne kadarki en eksiksiz SEO optimizasyonu modülüdür.

Opencart için Eksiksiz SEO Paketi ile Komple SEO Paketi , sitenizin kolayca arama motorları için optimize olmasını sağlar. Bozuk bağlantıları bulup Bulunamadı URL yöneticisi ile yeniden yönlendirilebilir.

SEO ile ilgili içerik ve ürünler arasındaki bağlantı, en değerli SEO içeriğiniz için hızlı bir görünüm sunan Inline SEO Editor aracılığıyla kolayca yapılabilir. Seo modülü hem SEO hem de üretkenliği artırır.

Komple ve etkili düzenleyiciyle sayfadaki temel SEO’nuzu tamamlayın. Bu kullanımı kolay düzenleyici ile tüm metalarınızı kolayca oluşturabilir ve ürünlerinizi öne çıkarabilirsiniz.

Dünya çapında öne çıkmayımı planlıyorsunuz? Eksiksiz SEO Paketi , Multistore ve Çoklu Dil Yönetimi bölümüyle sizi farklı dillerde öne çıkartır.

Her mağaza ve dil için gerekli SEO değerlerini birkaç saniye içinde düzenleyebilirsiniz.

Modül ayrıca, arama motoru devi Google’nin en son “gereksinimlerinden” biri olan zengin snippetler oluşturur.

Google’nin en son yönergelerine uygun, alakalı zengin snippet’ler oluşturun. Komple seo paketini kullanarak arama motoru sonuçlarında ürün açıklamaları, fiyatlandırma veya incelemeler ekleyebilirsiniz.

Sayfa içi ve dışı SEO’nuzu bugüne kadarki en kapsamlı SEO modülüyle geliştirin. Kullanımı kolay arayüz aracılığıyla web sitenizin önemli öğelerine kolayca erişin.

SEO hakkında istediğiniz her şeyi tek bir sezgisel ve güçlü modülde!

Gelişmiş seo yönetim modülünün özellikleri tabiiki bunlarla sınırlı değil. Sitenize kurulduğu andan itibaren kullanımı hakkında detaylı bilgi vermekteyiz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

GOOGLE DOSTU URL

Ürün sayfalarınızda arama dostu url oluşturur.

ANAHTAR KELİME

Ürün sayfanızda içeriklerinize uygun meta anahtar kelime oluşturur.

META AÇIKLAMA

Ürün eklediğiniz’de otomatik olarak meta açıklama ve meta kelimeleri oluşturur.

GÖRSEL OPTİMİZASYON

Ürün eklediğinizde ürün görselinizin arama sonuçlarında öne çıkması için gerekli başlıkları otomatik ekler.

ZENGİN SNIPPET

Zengin snippet oluşturur ayrıca otomatik olarak mağaza anahtar kelime ve diğer meta kelimeleri ekleyerek optimizasyonu sağlar.

SEO EDİTÖRÜ

Seo editörü ile her ürünü otomatiğin dışında manuel optimize edebilirsiniz.

TOPLU GÜNCELLEME

Kategoriler, bilgi sayfaları, markalar ve ekstra tüm fonksiyonları toplu olarak seo güncellemesi yapabilirsiniz.

SEO YAPILANDIRMASI

Url yapılandırması, çoklu mağaza seo, 404 sayfa, 301 otomatik yönlendirme, site haritası, modül optimizasyon ve daha birçok optimize yapabilirsiniz.

MAĞAZA SEO

Mağaza seo fonksiyonu ile açtığınız her mağazayı farklı optimize edebilirsiniz.

URL YÖNETİCİSİ

Ürün sayfaları,kategoriler,üreticiler,mağaza ve bilgi sayfalarına benzersiz urller oluşturabilirsiniz.

Rakiplerinizin gerisinde kalmayın.

Gelişmiş seo modülünü hemen kullanmaya başlayın ve rakiplerinizin bir adım önüne geçin.

Bize Yazın
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?