Sosyal Medya Yönetim Aracı

Sosyal Medyada Zaman Kaybına Son

Sosyal medya yönetim aracı

Gelişmiş sosyal ağ yönetim sistemimiz ağlarda zamandan tasarruf etmenize ve ayrıca profil yönetimini optimize etmeniz için yardımcı olur. Ayrıca e-ticaret sitenize önemli ölçüde trafik kazandırır.

Ürünlerinizi tek tıkla tüm sosyal ağlarda ve ayrıca google benim işletmem hesabınızda pazarlayabilirsiniz.

Dijital Pazarlama Araçları

Sizin İçin Hepsi Tek Panelde

Servisimiz etkileşim durmunuzu otomatik analiz eder ayrıca size raporlar. Sosyal medyada etkileşim durumunuzu anlık veya planlı takip etmek etkileşimlerinizi önemli şekilde etkileyebilir.

 • Zaman Kazanın
 • Analiz Edin
 • Planlayın
 • Güvenli
null

Tüm Ağlarınızı Bağlayın

Tüm sosyal ağlarınızı bağlayabilirsiniz. Gelişmiş gönderi aracı ile paylaşımınızı tüm sosyal ağlarınıza gönderebilirsiniz. Ayrıca eş zamanlı olarak sosyal ağlarınızı günceller ve ciddi bir zaman kaybından kurtulmuş olursunuz.

 • Facebook
 • Instagram
 • Linkedin
 • Benim İşletmem
 • Thumblr
null

Yüksek Performans Alın

En iyi beğenileri almak ve ayrıca takipçi sayınızı arttırmak için sosyal ağların yoğun olduğu saatleri öğrenin ardından gelişmiş planlayıcı ile en doğru saatleri ayarlayın ve yükselişin keyfini sürün.

 • Gelişmiş sosyal medya yönetimi
 • Danışmanlık
 • Teknik destek
 • Eğitim (Workshop)
 • İşletme yapılandırma
null

Analiz & Raporlama

Analiz ve raporlar ile doğru planlama yapmaya başlayın.  Ayrıca doğru bir zaman planlaması etkileşimlerinizdeki artışı önemli ölçüde etkileyecektir.

Etiket & Yönetimi

Konum ve etiketleri işletmenizin aradığı müşteri kitlesine göre belirleyin. Ayrıca servisimiz ihtiyacınız olan müşteri kitlesini size sunacaktır.

null

İndirme Yok

Servisimizi web üzerinden tüm cihazlarda kullanabilirsiniz. Herhangi bir şey indirmeniz veya yüklemeniz gerekmez.

Sosyal medya stratejinize günde sadece 15-20 dakika ayırmak, müşteri ilişkilerinizi ve etkileşimlerinizi önemli ölçüde iyileştirebilir.

Servisimizi tüm mobil cihazlardan kolaylıkla yönetebilirsiniz. Hareket halindeyken bile sosyal ağlarınızı organize edebilirsiniz.

Zaman Kazanın.

Sosyal medya yönetim aracı

Sosyal medya yönetim aracımızın düzenli kullanılması halinde eticaret sitelerinde satışları etkilediğini gözlemledik. Satışları arttırması ile birlikte arama sonuçlarında bulunabilinirliğinizide arttırmaktadır.Ayrıca sizi önemli bir zaman kaybından kurtarmaktadır.

Beğeni

Beğeni oranında artış sağlar, ancak bu daha çok paylaşım kalitenize bağlıdır.

Takipçi

Organik takipçi oranında önemli ölçüde artış sağlar.

Mobil Kullanım

Servisimizi tüm mobil cihazlardan veya uygulamadan kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Sitenize Etkisi

Düzenli kullanılması halinde eticaret sitenizin trafiğini arttır. Ve ayrıca arama sonuçlarınada etki etmektedir.

Fotoğraf Düzenleme

Fotoğraf tasarım aracımız ile hazır grafikleri düzenleyebilir veya istediğiniz grafikleri kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Performans Analizi

Tüm yayınlarınızın nasıl çalıştığını ve performansın arttığını görebilirsiniz. Hedef kitlenizi  ve takipçilerinizi kontrol etmenize yardımcı olacaktır.

Planlayın

Tarih, saat veya her sosyal hesapta ne zaman yayınlamak istediğinizi seçin. Günlük,haftalık,aylık veya yıllık planlayın.

Filigran

Otomatik filigran özelliği ile tüm fotoğraflarınızı koruyabilirsiniz. İstediğiniz bir görseli filigran olarak ayarlayabilirsiniz.

Güvenlik

Verileriniz bizimle güvende. Kişisel bilgilerinizi veren şirketlerden değiliz. Ayrıca verileriniz ssl sertifikası ile koruma altındadır.

Uygulamadan Kullanın

Servisimizin mobil uygulaması bulunmaktadır. Dilerseniz telefon veya farklı mobil cihazlardan uygulama ile kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Sistemimizde şifre kaydı tutulmamaktadır. Sistemimiz api token ile çalışır. Endişe etmenize gerek yok. Bazı yasa dışı servislerden değildir. Ayrıca sistemimiz facebook, instagram ve diğer servisler tarafından doğrulanmış lisanslara sahiptir. Ayrıca gerekli şirket doğrulamaları ve belgeleri eksiksizdir. Dilerseniz talep edebilirsiniz.

Sosyal medya ile ilgili blog makalelerimize veya diğer sosyal e-ticaret konularına buradan ulaşabilirsiniz.

Ürünleriniz tüm sosyal ağlarda satılsın.

15 Gün Ücretsiz Deneyin.

Demo İsteyin

  HEMEN BAŞLAYIN

  Whatsapp
  Instagram
  Telefon Et
  Çevirim İçi Kapat
  Nasıl Yardımcı Olabiliriz?