Opencart yardım destek konuları

Anasayfa / Opencart yardım destek konuları

Opencart yardım destek konuları. Bu bölümümüzde opencart eticaret yazılımı ile ilgili yardım destek konularını aşağıdaki menülerden yada üst kısımdaki arama bölümüne yazıp enter tuşuna basarak bulabilirsiniz. Yardım konuları dışında canlı destek için iletişime geçiniz.

null

Yardım

Kullanım hakkındaki tüm sorularınıza yanıt bulabileceğimiz bölümümüz.Yardım Konuları »
null

SSS

Sistem hakkındaki sorulara sorularınıza yanıt bulabileceğimiz bölümümüz.Sıkça Sorulan Sorular »
null

Destek Talep

Destek kaydı oluşturup ihtiyacınız olan konuya hızlı yanıt alabilirsiniz.Destek Talep »

Opencart Yardım Destek Konuları

Opencart yardım destek konuları resimli ve yazılı olarak adım adım yapabileceğiniz şekilde anlatılmıştır. Opencart yardım bölümünü sürekli olarak yeni yardım konuları ile güncellemekteyiz. Opencart destek bölümünü geliştirmemize yardımcı olabilirsiniz. Whatsapp hattımıza sorularınızı yazmaktan çekinmeyiniz.

Opencart özel temalar için destek konusu bulunmamaktadır. Her temanın kendisine göre farklı düzenleme yöntemi olduğu için özel temalar ile ilgili destek konusu açmıyoruz. Eğer özel tema ile ilgili destek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opencart sıkça sorulan sorular bölümümüzdeki konular genellikle sizden gelen sorular üzerine eklenmektedir. Opencart sıkça sorulan sorular yada diğer yardım menülerinde bulamadığınız konuları bize bildiriniz.

Sitemizdeki opencart yardım konuları 3 ve üzeri versiyonlar içindir.

İzmir için opencart canlı eğitim vermekteyiz. Opencart canlı eğitim için whatsapp hattımız 0538 527 85 15 ile iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.

İzmir dışı için masa üstü bağlantısı ile canlı destek alabilirsiniz. Masa üstü canlı destek için anydesk programı kullanmaktayız. Yardım talep etmeden önce programı bilgisayarınıza indiriniz. Opencart izmir canlı destek alsancak,güzelbahçe,urla,yelki ve diğer şubelerimizde verilmektedir.

Kendi yerinizde eğitim için lütfen randevu alınız.

Whatsapp
Instagram
Telefon Et
Çevirim İçi Kapat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?