Müşteri Yorumları

Anasayfa / Müşteri Yorumları
Kemique

12 senedir sürekli olarak google aramalarında yükselmemizi sağladılar. Güncel upgradeleri takip edip bizi bilgilendirdiler. Tüm ihtiyaçlarımıza hızlı ve effektif şekilde cevap verdiler. Beklentilerimizin üstünde bir hizmet aldık. Hem tasarım ve yapım aiamasında hem de satış sonrası hizmetler de. Tüm firmalara tavsiye ederiz. Hem eğitici hemde yardımcı bir firma.

 

Clinicas Estrella

Gerçekten işini hakkıyla yapan tecrübeli bir işletme.
Tasarım konusunda herşeye hakim ender insanlardan rastladığım pro tasarım’la tanışmamız hayatımı değiştirdi diyebilirim. Sayesinde gece gündüz bilgisayar başından kalkamıyorum, sürekli iş, sürekli iş, sebebi de tabi ki E Ticaret kurulumundaki ve devamında geçirdiğim süreçteki desteği oldu. İş yapmayı, para kazanmayı sevmiyorsanız, tanışmayın işinize yaramaz.Ama olur da Euro Dolar hesabı açayım, Hem evimde, hem işyerinde kasam olsun derseniz, ha işte orası bu. Pro Tasarım senle daha çok işimiz var. Hepinize teşekkürler

Sergen Atuk

Web sitemiz çok basit bir haldeyken bizi bilgilendirerek resmen baştan yarattılar. Çoğu web tasarımcının yapmaya gerek duymadığı müşteriyi bıkmadan aydınlatmaya çalışmaları ve her an danışabileceğim bir mantığa sahipler. Gerek seo gerekse her türlü tasarım hakkında bilgiye ve tecrübeye sahip olmaları en önemli özellikleridir. Web sitenizi tasarladıktan sonra sizinle ilgileri, sitenin gelişimi, web ortamındaki bulunabilirliği biz firma sahipleri açısından çok önemlidir. Ve web tasarımcınızın bu konudaki payı oldukça büyüktür. Ben bu konuda doğru seçim yaptığımı düşünüyorum.

Çatalca Group A.Ş

Biz Çatalca Group A.Ş. olarak tüm website ve web çözümlerimizde Ferhat Bey ile çalışıyoruz. Kendisi işine hakim,güvenilir,işini düzgün yapan birisi olup, çok kısa sürede sorularımıza yanıt veriyor. Girişimci bir yapısı olup,yenilikleri takip ediyor ve bizleri yönlendiriyor. Bundan sonraki süreçtede bu azminin ve bizimde işbirliğimizin devam edeceğimizi umuyoruz..teşekkürler

Erol Başar

Pro-Tasarım’da diğer firmaların aksine güler yüzlü çalışanlar müşterilerine hizmet veriyor. Biz, çözüm üretemedikleri bir web projesi göremedik. Bu yüzden hızlı büyüyorlar ve alanlarında uzman bir ekibe sahipler. Profesyonel yaklaşımla web tasarımı yaptıkmak için bir çok yeri gezmenize gerek yok, pro-tasarım ile görüşün, gerisi zaten gelecektir. İşini iyi yapan, ehil ve deneyimli bir firma ile çalışacağınıza emin olabilirsiniz.
Nice başarılı projelere imza atmaları temennisiyle,

Başarılar ve iyi çalışmalar dilerim.

 

Burak

Çözüm ortağı kelimesinin tam hakkını veren mükemmel bir firma. 7 gün 24 saat bıkmadan usanmadan tüm taleplerimiz en kısa sürede yerine getiriliyor. Yetkinlik olarak uzaman ekibi ile gözümüz arkada kalmıyor. Sizinle birlikte çalışmak gerçekten ayrıcalık. Emekleriniz için teşekkürler. Başarılarınızın devamını diliyoruz.

Limonlu Tepe

Sadece işi ilk kez kurarken yaparken değil sonrasındaki destek hizmette de inanilmaz iyiler.
Araninca ulaşılan, yazınca cevaplanan, sorunca çözülen ve bunları heyecanla yapan bir ekip. Çok memnunum. Diğer websitelerimizi de transfer ettik.

Tuna Yığlımcı

7 Yıl Önce Pro-Tasarımla İnternet Üzerinden Tanıştım, İlk Önce Korkularım Olmadı Değil. Ama Şunu Kesinlikle Söyleyebilirim. Anında Dönüşüm Destek Oranı, Kurumsal iş Geliştirmede Yardımları, Google SEO’daki Başarısı, E-Ticaret Çözümleri ve En Güzeli Parayı Sonuna Kadar Hak Etmesi! Kendileriyle 6 Web Sitem İçin Yıllık Anlaşma İmzaladım , İnstagram , Facebook Sayfalarımdan Tutunda E-Ticaret Reklam Desteği Dahil Tüm İş Çözümlerimi Pro-Tasarım Yapıyor. Yanımda 20 Kişi Çalıştırmak Yerine Pro-Tasarım Tüm Dijital Çözümlerime Çare!

Home Garden

Firmamıza tasarlamış olduğunuz web sitesi için çok teşekkür ederiz. Kolay kullanımı sayesinde artık tüm değişiklikleri hızlıca ve yardıma ihtiyaç duymaksızın yapabiliyoruz. Yeni projelerimizde de sizlerle çalışmak isteriz.

İda Yaşlı Bakım Merkezi

Pro Tasarım ekibi ve Ferhat Bey ihtiyaç analizini çok hızlı bir şekilde yapan en uygun stratejiyi deneyim ve bilgisiyle tam zamanında tam da olması gerektiği gibi çözüm getirdi.

Tolga Kara

Uzun yillardir cozum ortakligimiz devam ediyor. Başarılarinin devamini diliyorum

Whatsapp
Instagram
Telefon Et
Çevirim İçi Kapat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?