E Ticaret Sitenizi Taşıyın

E Ticaret Sitenizi Taşıyın. Herhangi alt yapı ile opencarta geçebilirsiniz.

Neden Opencart?

Opencart dünyada 500.000 üzeri işletmenin tercih ettiği yıllık lisans ücreti olmayan sonsuza kadar size ait olacak bir yazılımdır. Açık kaynaklı olmasından dolayı dilediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Opencart 15.000 üzeri ve modül seçeneği sunar. Opencart hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayınız.

Firmamız eticaret sitesi yazılımın’da opencart altyapısını kullanmaktadır. Mevcut eticaret sitenizde binlerce ürün ve sipariş datası var ve bu yüzden taşıyamıyorsanız pro tasarım eticaret uzmanları sorunsuz bir şekilde dünyanın en çok kullanılan eticaret sitesi yazılımlarından olan opencart alt yapısına geçişinizi gerçekleştirmektedir.  Mevcut kullanmakta olduğunuz eticaret sitenizin kategorileri,görselleri,içerikleri sorunsuz olarak opencart alt yapısına aktarılmaktadır. Sizde dünyanın en çok tercih ettiği opencart alt yapısına geçmek istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçin.

E Ticaret Sitenizi Taşıyın Olası sorunlar.

Opencart alt yapısına geçişte resim,title ve diğer içerikler geçebilmekte ancak varyant vb farklı uygulamalarda sorun olabilmektedir. Bu tür içerikler manuel yada xml aracılığı ile taşınmaktadır. Eğer opencart alt yapısına geçiş yapmaya karar verdiyseniz online mağazamızdan opencart temalarını inceleyin. Size uygun olanı seçin taşıma işlemi temanıza görede değişkenlik gösterecektir. Taşınma öncesi temanın belirlenmesi önemlidir.

Opencart temalarımızda mobil uygulama özellikli olanlarda taşınan içerikleriniz yansımayabilir bu nedenle manuel işlem yapılması gerekmektedir. Manuel işlemler için ekibimizle iletişime geçerek sorunu çözebilirsiniz.

Opencarta taşınma hakkında daha kapsamlı bilgi için buraya tıklayınız.