Opencart E-Ticaret Sitesi Tasarımı

Anasayfa / Opencart E-Ticaret Sitesi Tasarımı
E-Ticaret sitesi tasarımı

E-Ticaret sitesi tasarımı

Opencart e-ticaret alt yapısı en fazla tasarım seçeneğine sahip e-ticaret sitesi alt yapılarından birisidir.

Herhangi bir satıcının internette ikna edici bir varlık göstermesi ve müşterilerin güvenini kazanması gerekir. Opencart temaları, müşterilerin keyifli alışveriş yapmalarını sağlayan güçlü e-ticaret modülleri içerdiğinden, herhangi bir işletme için harika özelliklere sahiptir. Opencart özelleştirilebilir e-ticaret platformunu kullanarak, kolay geliştirilebilen bir çevrimiçi mağaza kuracaksınız. Her türlü ürünü satmanıza ve müşterilerinizle yardımcı ve samimi bir şekilde etkileşim kurmanıza olanak sağlayacaktır.

Opencart temaları duyarlı bir yapıya sahiptir. Tüm tarayıcılara ve arama motorlarına uygun olarak oluşturulmuştur. İster telefon ister tablet olsun, siteyi ekran boyutuna otomatik olarak uyarlar. E-ticaret aramalarının çoğu cep telefonlarından yapıldığından, sitenizin duyarlı bir tasarımı olması gereklidir.

Birçok opencart Teması, zahmetsizce başarılı bir çevrimiçi mağaza oluşturacağınız modern UI bileşenleriyle donatılmıştır.

Sezgisel kontrol paneli aracılığıyla site üzerinde tam kontrole sahip olursunuz. Site üzerinden her türlü içerik ekleme, sınırsız ürün ve çeşitli sipariş alma işlemleri kolaylıkla gerçekleştirilmektedir.

Opencart temalarının her sektör için 200 üzeri seçeneği bulunmaktadır. Bu hazır tema seçneklerinin yanında özel tasarımda tercih edebilirsiniz.

Opencart responsive temalarında ek modül kullanarak Masa üstü görünümden hariç farklı bir mobil görünüm oluşturabilirsiniz.

Hazır E-Ticaret Sitesi Paketleri Nedir

Responsive Yönetim Paneli

Responsive yönetim paneli ile hareket halindeyken bile siparişlerinizi yönetebilir, ürün satmaya devam edebilirsiniz.

%100 Mobil uyumlu

Hareket halinde yönetim kabiliyeti

Heryerden Ulaşım

Güvenli

Mobil sürümün ayrı olması nedir?

Gelişmiş tasarım düzenleme aracımızla opencart e-ticaret sitenizin masa üstü bilgisayarlardan görünümü ile mobil cihazlardan görünümünü ayrı ayrı dizayn edebilirsiniz. Böylece mobil cihazlarda görünmesini istemediklerinizi mobil görünümden kaldırabilirsiniz. Müşterilerinizin detaylara takılmadan daha hızlı alışverişe yönlenmelerini sağlayabilirsiniz.

Yönetim panelinizdeki tasarım aracımız oldukça gelişmiştir. Herhangi kodlama bilgisine gerek olmadan sürükle bırak mantığı ile düzenleyebilirsiniz. Yinede düzenlemekte zorluk olması durumunda firmamızdan destek talep edebilirsiniz. E-ticaret sitesi tasarımı konusunda hazır tasarım yada özel konsept tasarım tercih edebilirsiniz. Hazır opencart temaları online satış mağazamızda farklı sektörlere uyarlanmış olarak bulunmaktadır. Ancak sitemizde hazır olmasada biz sektörünüze uygun hemen hazırlanabilir örnekler göndermekteyiz.

Size Özel Olsunmu?

Masa Üstü Düzenleme

Tasarım düzenleme hizmetimiz seçtiğiniz tasarım üzerinde markanız yada kurumsal kimliğiniz doğrultusunda isteklerinize göre yapılan düzenleme çalışmalarıdır.

Size Özel

Özel tasarım hizmetimiz ile marka veya kurumsal kimliğiniz doğrultusunda sizin isteklerinize göre tasarımınız baştan size özel olarak tasarlanır.

Mobil Düzenleme

Mobil tasarım düzenleme hizmetimiz seçtiğiniz tasarım üzerinde markanız yada kurumsal kimliğiniz doğrultusunda isteklerinize göre yapılan düzenleme çalışmalarıdır.

Whatsapp
Instagram
Telefon Et
Çevirim İçi Kapat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?