E-Ticaret Sitesi Tasarımı

Anasayfa / E-Ticaret Sitesi Tasarımı

E-Ticaret sitesi kurulum aşamasında tasarım seçimi çok önemlidir. E-Ticaret sitesi tasarımında en çok dikkat edilmesi gereken mobil kullanılabilinirliğidir. Tasarım örnekleri genellikle masa üstü görünüm ile değerlendirip hata yapılmaktadır. Günümüzde internet alışverişleri %80 oranında mobil cihazlardan yapılmaktadır. Bu durumda tasarım seçerken masa üstü görünüme göre değil mobil görünüm ve kullanılabilinirliğe önem vermeliyiz.

Bizim sizlere sektörünüze uygun sunduğumuz tüm tasarımlarımız full responsivedir. Bütün mobil cihazlara tam uyumludur. Ayrıca alternatif olarak tüm cihazlara tam uyumlu olmasının yanında ayrı mobil sürümüde isteğinize bağlı olarak bulunmaktadır.

Responsive Yönetim Paneli

Responsive yönetim paneli ile hareket halindeyken bile siparişlerinizi yönetebilir, ürün satmaya devam edebilirsiniz.

%100 Mobil uyumlu

Hareket halinde yönetim kabiliyeti

Heryerden Ulaşım

Güvenli

Mobil sürümün ayrı olması nedir?

Gelişmiş tasarım düzenleme aracımızla e-ticaret sitenizin masa üstü bilgisayarlardan görünümü ile mobil cihazlardan görünümünü ayrı ayrı dizayn edebilirsiniz. Böylece mobil cihazlarda görünmesini istemediklerinizi mobil görünümden kaldırabilirsiniz. Müşterilerinizin detaylara takılmadan daha hızlı alışverişe yönlenmelerini sağlayabilirsiniz.

Yönetim panelinizdeki tasarım aracımız oldukça gelişmiştir. Herhangi kodlama bilgisine gerek olmadan sürükle bırak mantığı ile düzenleyebilirsiniz. Yinede düzenlemekte zorluk olması durumunda firmamızdan destek talep edebilirsiniz.

Size Özel Olsunmu?

Masa Üstü Düzenleme

Tasarım düzenleme hizmetimiz seçtiğiniz tasarım üzerinde markanız yada kurumsal kimliğiniz doğrultusunda isteklerinize göre yapılan düzenleme çalışmalarıdır.

Size Özel

Özel tasarım hizmetimiz ile marka veya kurumsal kimliğiniz doğrultusunda sizin isteklerinize göre tasarımınız baştan size özel olarak tasarlanır.

Mobil Düzenleme

Mobil tasarım düzenleme hizmetimiz seçtiğiniz tasarım üzerinde markanız yada kurumsal kimliğiniz doğrultusunda isteklerinize göre yapılan düzenleme çalışmalarıdır.

Bize Yazın
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?