Hepsipay

Hepsipay Hakkında

Hepsipay (D Ödeme Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.), e-ticaret alanında 15 yıllık tecrübeye sahip Türkiye’nin en büyük e-ticaret şirketi Hepsiburada’nın 100% pay sahipliğinde online ödeme dünyasındaki girişimi olarak 2015 yılının Haziran ayında kurulmuştur.

Sanal POS ile Ödeme Almak için Banka Banka Gezmeyin!
Bankalarla Sanal POS anlaşması yapmak için zaman kaybetmeyin! Hepsipay’i web sitenize kolayca kurun, hemen satışa başlayın! Üstelik müşterilerinize tüm kartlara taksitli alışveriş seçeneği sunarak satışlarınızı katlayın!

Sanal POS için Hepsipay!
Hepsipay’e yapacağınız tek bir başvuru ile tüm bankalarla tek bir komisyon oranı üzerinden hemen çalışmaya başlayabilirsiniz. Üstelik tek bir sözleşme ile.

Hepsipay ‘in sunduğu avantajlar sadece başvuru sürecinin kolay ve hızlı olması ile sınırlı değil. Hepsipay siz müşterilerine 3D Secure hizmeti ve güvenli bir ödeme altyapısı sunuyor. Hepsipay ’in uzman Fraud ekibinin sunduğu hizmet ile kart sahteciliği riskinizin minimum seviyeye inmesini sağlanıyor. Tüm bunların yanında Hepsipay ‘in güvenli ödeme altyapısında kart bilgileri saklanabiliyor böylece alışveriş sırasında müşterilerinize kolay, güvenli ve hızlı alışveriş ortamı sağlıyor.

Sanal POS’u Hepsipay’den aldığınızda, operasyon süreçlerinizi daha kolay yönetebilirsiniz. Hepsipay’de iade süreçlerini tek panel üzerinden yönetebilirsiniz. Tahsilat tutarlarınızı, komisyon oranlarınızı ve tüm raporlamalarınızı tek panel üzerinden görebilirsiniz. Ayrıca tüm satışlarınızı anlık takip edebilir, detaylı satış raporların alabilirsiniz.

Hızlı ve kolay bir şekilde tüm bankaların Sanal POS’larına uygun komisyon oranları ile sahip olabilirsiniz. Kolay ve hızlı şekilde kurulumunuzu yapabilir, hemen satışa başlayabilirsiniz. Hepsipay avantajlarından yararlanmak için hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

Sanal POS Avantajları

Bankalarla Sanal POS anlaşması yapmak için zaman kaybetmezsiniz.
Müşterilerinize Türkiye’nin en büyük kart markaları (Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, Paraf, Advantage) ile tek çekim ve taksitli ödeme seçeneği sunarsınız.

Tek sözleşme ve tek komisyon oranı ile tüm bankalarla aynı anda çalışırsınız.
Tüm bankalarla olan ödemeleri ve hak edişleri tek ekranda takip edip, yönetirsiniz.

Üst düzey güvenli ödeme sistemimiz sayesinde sahte işlemleri önler, müşteri itirazı kaynaklı maliyetlerinizi azaltırsınız.
Hepsipay API ile Sanal POS Ödeme Sistemini web sitenize kolay ve hızlı bir şekilde entegre edersiniz.

Neden Çok Güvenli?

PCI DSS sertifikalı ödeme altyapısına sahiptir.
Üst düzey gelişmiş güvenlik sahtecilik filtreleri ile işlemleriniz sürekli denetlenir.

7/24 çalışan tecrübeli sahtecilik önleme ekibine ile hizmet sunar.
Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada’nın 15 senelik e-ticaret tecrübesinden yararlanarak en gelişmiş teknolojilerle üstün koruma hizmeti verir.

Satışa Başlamak Çok Kolay!

Kolay Ödeme ile tahsilat yapmak çok kolay. Kolay Ödeme ile tahsilat için Hepsipay.com paneli üzerinden müşteri özelinde bir ödeme talebini kolayca oluşturabilirsiniz.

Ödeme talebini içeren link müşteriye SMS ve e-mail ile gönderilir. Müşteri linke tıkladığında açılan ekranda ödemek istediği kart markasını ve taksit seçeneğini belirler.

Daha sonra, kart bilgilerini ekranda girerek 3D secure kullanarak ödemesini güvenle gerçekleştirir.

Ödemenin yapılıp yapılmadığını yönetim panelinden kolayca takip edebilir, dilerseniz tekrarlı ödeme talimatları oluşturarak tahsilatlarınıza periyodik olarak düzenleyebilirsiniz.

Hazır Altyapı

Opencart hepsipay sanal pos modülü için sağ üst taraftaki hemen başvur butonuna tıklayınız. Hepsipay üyeliğiniz varsa bir iki saatlik işlem sonrası kullanmaya başlayabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için bize ulaşınız.

Nasıl Başvurulur?

Başvurusu kabul edilmeyecek olan iş modellerinin içerikleri nelerdir?

Kumar içerikli siteler
Bahis siteleri
Şiddet içerikli siteler
Cinsel içerikli siteler

Başvuru İçin Gerekli Evraklar

Ticaret Sicili Gazetesi (Oda Kayıt Belgesi)
İmza Sirküleri (Noter Tasdikli Kopyası)
Şirket Ortaklarının Kimlik Fotokopileri( %25’ten Fazla Paya Sahip Ortakların)
Adınıza/Şirketinize Ait Banka Hesap IBAN Bilgisi (Banka Dekontu)
Turizm Firmaları İçin TURSAB/IATA Belgesi

Hepsipay başvurmak için alt kısımdaki hemen başvur butonuna tıklamanız yeterlidir. Başvurunuz hepsipay temsilcilerine iletilir ve 24 saat içerisinde sizinle ileşime geçerek detaylı bilgi verilecektir.

Modül kurulumlarımız sadece opencart e-ticaret alt yapısı için geçerlidir. Modüller zip,tar.gz,rar vb gibi formatlarda teslim edilmez.

Modül kurulumları esnasında mevcut temanız ile uyumsuzluk olursa uyumluluk işlemi için ek ücret talep edilir.

Modül kurulum sonrası destek ve garantimiz size kurulan modül ile ilgili konuları kapsamaktadır.

Opencart modül kurulum sonrası iade edilemez.  Modüllerimiz kurulum sonrası herhangi lisanslama işlemi yapılmaz.

Hemen Başvur

    HEMEN BAŞLAYIN