25 Şubat 2023

|

Katagoriler: Opencart Entegrasyon Çözümleri, Pazaryerleri

Opencart N11 Api Entegrasyonu

Opencart N11 Api Entegrasyonu kullanabilmek için İlk olarak, N11 mağazanızın olması gerekmektedir. Bunun için N11  Portal adresine gidin ve bir hesap oluşturun. Hesabınızı doğruladıktan sonra, N11 API erişim anahtarlarınızı alın.

Opencart N11 entegrasyonu, e-ticaret işletmeleri için birçok avantaj sağlar

Yeni Satış Kanalı: N11, Türkiye’nin en büyük e-ticaret pazar yerlerinden biridir. Opencart N11 entegrasyonu sayesinde, işletmeniz N11’de listelenerek daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşabilirsiniz.

1-Ürün Yönetimi. Opencart N11 entegrasyonu, mağazanızdaki ürünlerin N11’de listelenmesi ve yönetilmesini kolaylaştırır. Ürünlerinizi manuel olarak N11’e yüklemek yerine, entegrasyon sayesinde ürünlerinizi otomatik olarak senkronize edebilirsiniz.

2-Stok Yönetimi. Opencart N11 entegrasyonu, stok takibini kolaylaştırır. Entegrasyon, ürünlerinizin stok seviyelerini senkronize ederek, stokta kalan ürünlerinizi doğru bir şekilde yönetmenize yardımcı olur.

3-Sipariş Yönetimi. Entegrasyon, N11 üzerinden yapılan siparişleri Opencart’ta yönetmenizi sağlar. Bu da, tüm siparişlerinizi tek bir yerden yönetmenizi ve ayrıca müşteri memnuniyetini artırmanızı sağlar.

4-Ödeme İşlemleri. Opencart N11 api entegrasyonu, ödeme işlemlerini kolaylaştırır.

5-Fiyat Ayarlamaları. Entegrasyon, N11 üzerindeki fiyatları mağazanızdaki fiyatlarınıza senkronize ederek, fiyat ayarlamalarını kolaylaştırır.

Tüm bu avantajlar, işletmenizin online satışlarına katkıda bulunur ayrıca e-ticaret stratejinizi güçlendirir.

Opencart ve N11 API entegrasyonu hakkında sık sorulan bazı sorular ve cevapları

N11 API entegrasyonu nedir ve neden gereklidir?

N11 API entegrasyonu, Opencart mağazanızın N11 pazar yerindeki ürünlerinizi yönetmesini sağlayan bir teknolojidir. Bu entegrasyon ile, opencart mağazanızdaki ürünleri N11’de listeleyebilir, fiyatları veya stoklarınızı yönetebilirsiniz. Bu, ürünlerinizi daha geniş bir kitleye sunmanızı ve satışlarınızı artırmanızı sağlar.

N11 API entegrasyonu nasıl yapılıyor?

N11 API entegrasyonu yapmak için, öncelikle N11 hesabınızı açmanız ve API anahtarınızı almanız gerekmektedir. Daha sitenize kurulan modül, mağazanızın N11 API’ye bağlanmasını sağlayacaktır. Entegrasyon tamamladıktan sonra, mağazanızdaki ürünleri tek tuşla N11’de listeleyebilirsiniz.

N11 API entegrasyonu için teknik beceriler gerekiyor mu?

N11 API entegrasyonu için teknik becerilere sahip olmanız gerekmemektedir. Ancak, Opencart mağazanızın yönetim bilgisine sahip olmanız gerekir. Ayrıca, yapılandırması için talimatları takip etmeniz gerekecektir. Ayrıca firmamız bu konuda size herzaman destek olacaktır.

N11 API entegrasyon ücreti nekadar?

Entegrasyon ücretlerimiz yıllık olarak tahsil edilmektedir. Yıllık hizmetlerimizin içerisinde yıl boyu teknik destek ayrıca güncelleme hizmetleri bulunmaktadır.

N11 mağazamdaki ürünleri opencarta aktarabiliyormuyum?

N11 mağazanızdaki tüm ürünleri opencarta aktarabilirsiniz. Entegrasyon çift taraflı çalışmaktadır. Opencarttan pazaryerine veya pazaryerinden opencarta aktarabilirsiniz.

Opencart diğer pazaryeri entegrasyon işlemleri için buraya tıklayınız.

Opencart e-ticaret paketleri ile e-ticaret sitenizi hemen kurup, 24 saat içinde mağazanızı açabilirsiniz.

İnternetten satışa hemen başlamak için buradan iletişime geçebilirsiniz.