Aras Kargo Entegrasyonu

Aras kargo entegrasyonu, Opencart e-ticaret sitenizden gelen siparişlerin manuel işlem yapmadan Aras Kargo şubesi tarafından görüntülenmesi ve sipariş hareketlerini otomatik uygulayan bir modüldür. Opencart e-ticaret paketleri ile entegre çalışabilen bu modül ile zaman kaybından kurtulmuş olursunuz.

Aras kargo entegrasyon

Opencart sitenizin Aras kargo ile entegre olmadığı durumda sipariş takibi manuel olarak işler. Opencart kargo takip modülü ile kargoya teslim ettiğiniz ürünün takip numarasını sisteme girer ve hem yönetici tarafında hem de müşteri tarafında tıklayıp sorgulama yapılan bir link oluşturmuş olursunuz. Teslim edilen siparişleri de Aras self servis sayfasından bakıp manuel olarak opencart panelinizden güncellersiniz. Tüm bu işlemler manuel olarak yapılır.

Ancak yüksek sipariş adetlerinde bu işlemleri hatasız yapmak oldukça zordur ve bu durumda olacak hatalar müşteri memnuniyetsizliği olarak size geri dönecektir. Bu nedenle bu durumun en iyi çözüm yolu kargo entegrasyonudur.

Aras kargo Entegrasyonu

Aras kargo Entegrasyonu

Entegrasyon sonrası artık siparişleriniz Aras paneline otomatik gönderilir ve bu durum bir çok hatanın ortadan kalmasını sağlar. Hatasız ve sorunsuz kargo teslimi müşterilerinizide oldukça memnun eder.

Aras Kargo Entegrasyonu İle Yapabilecekleriniz.

Otomatik kargo gönderi kaydı oluşturmak
Müşterinize otomatik kargo takip kodu göndermek
Kargo gönderinizin durumundaki değişiklikleri kendi sitenize otomatik almak
Barkodlu Kargo irsaliyesi çıkarmak
Müşterinin kendi hesabında kargo durumunu görmesini sağlamak[
Paketli kargo gönderisi açmak
Toplu Kargo Açılışı Yapmak
Toplu Barkod yazdırmak

Aras kargo entegrasyonu hakkında detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Nasıl Başlanır?

Aşağıdaki hemen başvur butonuna tıklayıp talep gönderebilirsiniz.

Hemen Başvur

    HEMEN BAŞLAYIN