Yurtiçi Kargo Entegrasyonu

Yurtiçi kargo entegrasyonu, Opencart e-ticaret sitenizden gelen siparişlerin manuel işlem yapmadan  Yurtiçi Kargo şubesi tarafından görüntülenmesi ve sipariş hareketlerini otomatik uygulayan bir modüldür. Opencart e-ticaret paketleri ile entegre çalışabilen bu modül ile zaman kaybından kurtulmuş olursunuz.

Yurtiçi kargo entegrasyon

Yurtiçi kargo entegrasyon

Opencart sitenizin Yurtiçi kargo ile entegre olmadığı durumda sipariş takibi manuel olarak işler.  Opencart kargo takip modülü ile kargoya teslim ettiğiniz ürünün takip numarasını sisteme girer ve hem yönetici tarafında hem de müşteri tarafında tıklayıp sorgulama yapılan bir link oluşturmuş olursunuz. Teslim edilen siparişleri de Yurtiçi self servis sayfasından bakıp manuel olarak opencart panelinizden güncellersiniz. Tüm bu işlemler manuel olarak yapılır.

Ancak yüksek sipariş adetlerinde bu işlemleri hatasız yapmak oldukça zordur ve bu durumda olacak hatalar müşteri memnuniyetsizliği olarak size geri dönecektir. Bu nedenle bu durumun en iyi çözüm yolu kargo entegrasyonudur.

Entegrasyon sonrası artık siparişleriniz yurtiçi paneline otomatik gönderilir ve bu durum bir çok hatanın ortadan kalmasını sağlar. Hatasız ve sorunsuz kargo teslimi müşterilerinizide oldukça memnun eder.

Yurtiçi Kargo Entegrasyonu İle Yapabilecekleriniz.

Otomatik kargo gönderi kaydı oluşturmak
Müşterinize otomatik kargo takip kodu göndermek
Kargo gönderinizin durumundaki değişiklikleri kendi sitenize otomatik almak
Barkodlu Kargo irsaliyesi çıkarmak
Müşterinin kendi hesabında kargo durumunu görmesini sağlamak[
Paketli kargo gönderisi açmak
Toplu Kargo Açılışı Yapmak
Toplu Barkod yazdırmak

Yurtiçi kargo entegrasyonu hakkında detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Nasıl Başlanır?

Aşağıdaki hemen başvur butonuna tıklayıp talep edebilirsiniz.

Yurtiçi kargo entegrasyon

    HEMEN BAŞLAYIN