İyzico

İyzico nedir nasıl çalışır?

Hakkında

2012 yılında, farklı alanlarda hizmet veren çeşitli büyüklüklerdeki e-ticaret şirketlerine, kolay ve güvenli ödeme yönetim platformu sunma amacıyla Barbaros Özbuğutu ve Tahsin Isın tarafından İstanbul’da kuruldu.

Lisansları?

Ulusal ve uluslararası standartlar çerçevesinde, BDDK lisansı ile PCI Veri Güvenliği Standardı sertifikasyonu ile üye işyerlerine hizmet sunmaktadır.

Kimler Kullanıyor?

Türkiye’nin online ödeme sistemleri iyzico, 29.000’den fazla web sitesinde alışverişlerin altyapısını sağlıyor ve çok daha hızlı, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.

Opencart için kendi geliştiricileri hazırladığı modülü ile bir kaç saat içinde sitenize kurulabilir ve hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz.

İyzico ve opencart iş birliği ile Axess, World, Bonus, CardFinans, Paraf, Maximum, Bankkart ve Advantage kartlara taksitli satışlar yapabilir, tüm banka kartlarından ödeme alabilirsiniz.

Hiçbir yıllık aidat veya sabit ücret ödemeniz gerekmez.

Üyeliğiniz yoksa sağ üst kısımdaki hemen başvur butonuna tıklayıp bize ulaştırın bir kaç saat içerisinde üyeliğiniz gerçekleşir.

Eğer zaten bir işyeri üyesiyseniz opencart modülü talep etmek için buraya tıklayınız.

Opencart sitenize sanal pos entegrasyonu süreci. Üyeliğiniz yoksa bu bir kaç saatlik bir süreç olacaktır.

İyzico sanal pos modülü opencart sitenizde masa üstü ve tüm mobil cihazlarda sorunsuz çalışır. Sitenize gelen ziyaretçileriniz ödeme yaparken herhangi sorun yaşamazlar.

Modül kurulumlarımız sadece opencart e-ticaret alt yapısı için geçerlidir. Modüller zip,tar.gz,rar vb gibi formatlarda teslim edilmez.

Modül kurulumları esnasında mevcut temanız ile uyumsuzluk olursa uyumluluk işlemi için ek ücret talep edilir.

Modül kurulum sonrası destek ve garantimiz size kurulan modül ile ilgili konuları kapsamaktadır.

Opencart modül kurulum sonrası iade edilemez.  Modüllerimiz kurulum sonrası herhangi lisanslama işlemi yapılmaz.

Sanal pos modülleri ile ilgili veri sorunlarından firmamız sorumlu değildir. Bu tür durumlarda ilgili firmanın destek birimini aramalısınız.

İyzico Başvuru

    HEMEN BAŞLAYIN