Opencart Amazon Avrupa Entegrasyonu

Opencart amazon avrupa entegrasyonu ile e-ihracata başlayabilirsiniz. Amazon Opencart entegrasyonu opencart mağazanızı amazon pazarına bağlamak için eksiksiz bir entegrasyon çözümü sağlar. Pazardaki ürünlerinizi kolaylıkla yönetmek için opencart mağazanız ile amazon pazarı arasında envanter, fiyat ve diğer ürün verilerinin senkronizasyonunu sağlar.

Amazon opencart entegrasyon özellikleri.

Profil Bazlı Ürün Yükleme: Amazon Marketplace’te profil tabanlı ürün yüklemesi.
Otomatik güncelleme bilgileri: Opencart mağazanızda ürünle ilgili herhangi bir bilgi güncellendiğinde, Amazon pazarında otomatik olarak güncellenir.
Envanter Senkronizasyonu: Amazon marketplace ve opencart mağazanız arasında fiyat ve envanter senkronizasyonu otomatik olarak yapılır.
Ürün Listeleme ve Durum Senkronizasyonu: Opencart mağazanızın tüm ürünleri entegrasyon modülüne kopyalanır. Raporlar yardımıyla ürün durumunuzu Amazon ve Opencart mağazanız arasında senkronize edebilirsiniz.
Toplu yükleme: Amazon pazarında ürünlerinizi toplu olarak tek seferde yükleyebilirsiniz.
Yeniden başlatma: Mevcut ürünleri Rapora göre senkronize edin.
Zamanlama Yönetimi: Bir Envanter süresi, sipariş, fiyat ve bu özellikleri otomatikleştirecektir. Tek yapmanız gereken sadece Opencart mağazanızı yönetmek.

Opencart amazon avrupa entegrasyonu

Opencart amazon avrupa entegrasyonu

Amazon avrupada satışa nasıl başlanır?

Amazon’da satış yapmak için şirket olmanız gerekiyor. Amazon, bireysel satıcıları ve hatta şahıs şirketlerini kabul etmiyor.
Satıcı olmak için başvurmadan önce  şirketinizin e-posta kimliği, Banka hesabı bilgileri, vergi kayıt bilgileri ve yasal adı içeren bir adrese sahip olmanız gerekir.

Gerekli bilgilerinizi edindikten sonra aşağıdaki linke tıklayıp amazon kayıt işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Amazon avrupa başvuru için buraya tıklayınız.

Eğer kayıt işlemlerinde sorun yaşıyorsanız aşağıdaki hemen başvur butonu ile başvurun ekibimiz sizinle iletişime geçerek kayıt işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.

Opencart amazon avrupa entegrasyonu hakkında daha fazla bilgi için iletişime geçiniz.

Hemen Başvur

    HEMEN BAŞLAYIN