Opencart EBay Entegrasyonu

Opencart eBay entegrasyonu

Opencart mağazanızı eBay ile entegre edebilirsiniz. Böylece, e-Ticaret İşinizi büyütebilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz. eBay entegrasyonu, Opencart mağazası ile eBay Marketplace arasında ürün oluşturma ve yönetimi için envanter, fiyat ve diğer ürün ayrıntılarını senkronize etme gibi işlemleri gerçekleştirir.

eBay Inc., merkezi San Jose, California’da bulunan, tüketiciden tüketiciye ve işletmeden tüketiciye çevrimiçi satışları kolaylaştıran çok uluslu bir e-ticaret şirketidir. Şirket, insanların ve işletmelerin dünya çapında çok çeşitli mal ve hizmetleri alıp sattığı çevrimiçi bir açık artırma ve alışveriş sitesi olan eBay.com’u yönetmektedir. Öyleyse, Opencart mağazanızı eBay pazarına bağlamak ve dolayısıyla işinizi büyütmek ve Opencart mağazanızın satışını artırmak için opencart ebay  entegrasyonu yapmalısınız.

EBay API’leri Opencart mağazanız arasındaki etkileşimi kurarak siparişleri, ürünleri, fiyatları ve envanteri senkronize eder. Ayrıca, Opencart mağaza sahibinin eBay Kategorilerini ve mağazadaki bağımlı özniteliklerini oluşturmasına da olanak tanır.

Böylelikle seçilen ürünün eBay.com’da aynı kategoriye otomatik olarak sunulması için istediğiniz ürün kategorisini Opencart mağazasına yapılandırmanızı sağlar.

Özellikleri:

Profil Bazlı Ürün Yükleme:

Ebay Pazaryeri üzerinde profil bazlı ürün yükleme.

Otomatik güncelleme bilgileri:

Ürünle ilgili herhangi bir bilgi Opencart mağazasında güncellenecekse, Ebay pazarında otomatik olarak güncellenir.

Envanter Senkronizasyonu:

Ebay pazarı ile Opencart mağazası arasında fiyat ve envanter senkronizasyonu otomatik olarak yapılır.

Ürün Listeleme ve Durum Senkronizasyonu:

Opencart mağazanızın tüm ürünleri  Reports yardımı ile ürün durumunuzu Ebay ve Opencart mağazası arasında senkronize edebilirsiniz.

Toplu yükleme:

Satıcı, Ebay pazarına tek seferde toplu ürünler yükleyebilir.

Açıklama Şablonları:

Ebay’de yüklerken Opencart Ürünleriniz için Açıklama Şablonları oluşturun.

Zamanlayıcı Yönetimi:

Bir Envanter süreci, sipariş, fiyat bu özelliklerle otomatikleşecektir. Tek yapmanız gereken Opencart mağazanızı yönetmek.

opencart ebay

opencart ebay

Opencart eBay entegrasyonu dışında eihracat için opencart amazon entegrasyonu yapabilirsiniz.

Opencart ebay ve diğer entegrasyonlar hakkında daha fazla bilgi için iletişime geçiniz.

Ebay Teklif Formu

    HEMEN BAŞLAYIN