Opencart Merchant Center Entegrasyonu

Opencart merchant center entegrasyonu mağaza ve ürün bilgilerinizi Google’a sunarak burada alışveriş yapan kullanıcılara ulaşmanıza yardımcı olur. Bu sayede müşteriler, sattığınız şeyler için Google platformlarında arama yaptığında mağazalarınız ve ürünlerinizle ilgili tüm bilgileri görebilir.

OpenCart mağazanızdaki ürünleri çevrimiçi olarak arayan müşterilere kadar zahmetsiz tanıtım sağlayan yepyeni pazarlama aracınız.

Artık ürünleri Google ağında doğrudan ilgilenen müşterilere gösterebilirsiniz.

Google Akıllı Alışveriş Kampanyaları , reklam kampanyalarınızı oluşturmak için kendi ürün verilerinizi kullanarak  optimize edilmiş trafiği doğrudan kendi OpenCart mağazanıza çekmeye odaklanır.

Daha fazla görünürlük Elde Edin. Google Alışveriş’i OpenCart yönetiminize bağladıktan sonra, kampanyaları her zamankinden daha hızlı ve kolay bir şekilde oluşturma olanağına sahip olursunuz.

Daha Fazla Otomasyon, Daha Az Çaba
Artık manuel beslemelere veya kampanyalarınızı yönetmek için Google’da oturum açmanıza gerek yok!

Easy Product Sync
Google Alışveriş, Merchant Center Hesabı ile senkronize edilmek üzere tüm öğelerin ayrıntılarını ve kategorilerini tanımlayabileceğiniz OpenCart’ta ürünlerinizin bir özet akışını oluşturur.

Ultra Hızlı Alışveriş Kampanyası Başlatma
Hedef ülkenizi tanımlayın, günlük bir bütçe belirleyin, dil ve para birimi seçin ve ürünlerinizi web’de dağıtmak için Google’ın yapay zeka için optimize edilmiş yeni teknolojisinden ayrılın. Dakikalar içinde başlayın.

İzleyin, Analiz Edin ve Optimize Edin
Başladıktan sonra, Google Alışveriş kampanyalarınızın başarısını ve ilerlemesini doğrudan uzantının yönetici arayüzünden takip edin. Genel bakış, gösterimler, tıklamalar, dönüşümler ve gelir.

Google Alışveriş, OpenCart’ıma nasıl yardımcı olur?

Bu, Google Merchant Center ve Google Akıllı Alışveriş kampanyalarının bir entegrasyonudur .

Merchant Center ile neler yapabilirsiniz?

Müşterilerinize geçerliliğini kaybetmiş bilgiler sunmayın. Merchant Center, fiyat ve stok durumu gibi ürün bilgilerinizin Google’daki potansiyel müşterilere doğru şekilde gösterilmesine yardımcı olur.

Merchant Center, alışveriş deneyimlerini reklamdan daha fazlasıyla destekler. Google, Alışveriş reklamları, Shopping Actions ve diğer Google hizmetlerini kapsayan Google platformlarına bilgilerinizi ekleyerek ürünlerinizi ücretli ve ücretsiz kanallarda alışveriş yapan kullanıcılara gösterin.

Merchant Center’a bağlı programlarınız genelindeki performansınızı görmek için bütünsel raporlar alın. İş stratejinizi ilerletmek için fiyatlandırma, ürün satışı ve daha fazlası hakkında harekete geçirici analizlerden yararlanın.

Opencart Merchant Center Entegrasyonu

Opencart Merchant Center Entegrasyonu

Alışveriş reklamlarınıza promosyon oluşturmak için Merchant Center’ı kullanın.

Sitenizdeki her ürün için geçerli olan genel bir promosyon oluşturabilir veya promosyonu yalnızca seçtiğiniz ürünlerle sınırlandırabilirsiniz.

Opencart merchant center entegrasyonu hakkında daha fazla bilgi için iletişime geçin.

Hemen Başvur

    HEMEN BAŞLAYIN