Opencart Ups Kargo Entegrasyonu

Opencart Ups Kargo Entegrasyonu. Dünyanın en büyük paket dağıtım şirketlerinden olan UPS kargo, bir asırdan fazla bir süre önce küçük bir mesajlaşma hizmetini hızlı bir şekilde başlatmak için 100 dolarlık bir krediyle başladı. Modern seyahat, uluslararası ticaret, lojistik ve finansal hizmetlerin tarihi, UPS’nin milyarlarca dolarlık çok uluslu bir şirkete dönüştüğünü gösteriyor.

Bugün UPS, yaratıcılığın motive ettiği, bireyler tarafından yönlendirilen ilk müşteridir. 220’den fazla ülke ve bölgeyi birbirine bağlayan karayolları, demiryolları, hava ve okyanuslarda 495.000’den fazla çalışan tarafından işletilmektedir. UPS, kaliteli hizmete ve çevreyi korumaya kendini adamasıyla yarın sektöre liderlik etmeye ve dünyayı birbirine bağlamaya devam edecek.

En iyi çözümlerden biri, ürünlerini dünyanın her yerine göndermek isteyenler için en iyi çözüm opencart ups entegrasyonu modülüdür. UPS sistemleri çok iyi sonuçlarıyla bilinir, bu nedenle hata olasılığı çok düşüktür.

Opencart site sahibi, UPS gönderi hizmeti tarafından sağlanan farklı gönderi yöntemlerini yapılandırabilir. Ödeme sayfasında, müşterilerinizin mevcut herhangi bir UPS gönderi hizmetini seçmesine izin verebilir.

Neden opencart ups entegrasyonu modülünü seçmelisiniz?

Ürünlerini dünyanın her yerine göndermek isteyenler için en kolay seçeneklerden biri UPS kargo. UPS platformları üstün hizmetleriyle ünlüdür, bu nedenle daha az hata olasılığı vardır.

Opencart site sahibi, UPS gönderi hizmeti tarafından sağlanan farklı gönderi yöntemlerini yapılandırabilir. Müşterilerin ödeme sayfasındaki mevcut herhangi bir UPS gönderi hizmetini seçmesine izin verebilir. UPS nakliye hizmetlerinin en hızlı sağlayıcılarından biri.

United Parcel Service, çeşitli yerel nakliye ücretleri ile birçok nakliye hizmeti olanağı sunar. Müşterilerinize, bu çoklu UPS gönderi yöntemlerini sınırlayabilir ve müşterilere ürünleri için uygun gönderi yöntemi olarak sunabilirsiniz.

Özellikleri:

 • Yöntem UPS Gönderisinin durumunu etkinleştirin veya devre dışı bırakın.
 • Bu gönderim yönteminin ön uçta görünecek özel bir adı vardır.
 • Paketler için istek formunu ayarlayın.
 • Konteyner türünü ve boyutunu seçin.
 • Paketin ortalama boyutları ayarlanabilir.
 • Çeşitli ağırlık sınıfları ayarlayın.
 • Yönetici, vergi sınıfı için bir kural ekleme seçeneğine sahiptir.
 • Navlun hesaplaması için dinamik nakliye süreci.
 • Yurtiçi ve uluslararası nakliye için farklı hizmetler seçin.

Opencart ups kargo entegrasyonu için iletişime geçebilir yada aşağıdaki buton ile başvuru yapabilirsiniz.

Opencart Ups Kargo Entegrasyonu

  HEMEN BAŞLAYIN