Shopee Opencart Entegrasyonu

Shopee opencart entegrasyonu ile ,Güneydoğu Asya’nın önde gelen e-ticaret platformunda satışa başlayabilirsiniz. C2C mobil pazar yeri işletmesi olan Shopee, 2015 yılında Singapur’da resmen tanıtıldı ve onu Malezya, Filipinler, Tayvan, Tayland, Endonezya ve Vietnam takip etti.

Güçlü ödeme sistemi ve lojistik destek ile müşterilere kolay, güvenli ve hızlı bir çevrimiçi alışveriş deneyimi sunan, bulunduğu bölgeye özel bir eticaret platformudur. Shopee, sürekli ürün optimizasyonu ve yerelleştirilmiş kullanıcı merkezli stratejiler yoluyla platformunu sürekli olarak geliştirmeyi ve bölgenin e-ticaret merkezi olmayı hedefleyen önemli bir platformdur.

Shopee Opencart Entegrasyon nedir?

Güneydoğu Asya’da iş yapan veya Güneydoğu Asya’da satış yapmak isteyen satıcılara yardımcı olmak için Shopee opencart entegrasyonu sağlıyor! Bu entegrasyon modülü, satıcıların Shopee’de satış yapmasına ve ayrıca Opencart mağazanız ile Shopee arasında ürün, Fiyat, Envanter, Sipariş vb. Otomatik senkronizasyonunu yönetmenizi sağlar.

Shopee Entegrasyon Modülü Özellikleri:

Profil Bazlı Ürün Yükleme

Shopee pazarında profil bazlı ürün yükleme yapabilirsiniz.

Otomatik güncelleme bilgileri

Ürünle ilgili herhangi bir bilgi Opencart mağazanızda güncellendiğinde, Shopee eticaret pazarında otomatik olarak güncellenir.

Gerçek Zamanlı Senkronizasyon

Shopee marketplace ve Opencart mağazası arasında fiyat ve envanter senkronizasyonu otomatik olarak gerçekleşir.

Ürün Listeleme ve Durum Senkronizasyonu

Opencart mağazanızın tüm profil eşlemeli ürünleri modüle kopyalanır. Ürün durumunuzu Shopee ve Opencart mağazası arasında kolaylıkla senkronize edebilirsiniz.

Toplu yükleme

Shopee pazarında ürünleri toplu olarak tek seferde yükleyebilirsiniz.

Cron Yönetimi (Zamanlayıcı)

Opencart shopee entegrasyon modülü zamanlayıcısı ile bir Envanter güncelleme süreci, sipariş, fiyat vb belirlenen bir zaman sürecinde otomatik olarak gerçekleşir . Bu entegrasyon sonrası size kalan tek şey opencart mağazanızı yönetmek.

Opencart diğer entegrasyonları incelemek için buraya tıklayınız.

Hemen Başvur

    HEMEN BAŞLAYIN