Vega Yazılım

Vega Yazılım Hakkında

1994’ten beri tüm Türkiye’ye ve komşu ülkelere hizmet veren bayi ağı ile sektördeki en büyüklerden birisidir. Türkiye nin 7 bölgesinde 300 den fazla bayi ile Türk ve Yabancı firmalara üretimden, satışa kadar olan süreçte her türlü elektronik ortamda proje yürütme desteği vermektedir.

Otomotiv Sektöründe

Oto Plaza, Oto Servis & Satış & Yedek Parça çalışma alanları özgü anahtar teslim çözümler

Gıda Sektörü

Manavlar, Pastaneler, Kuruyemiş & Aktarlar, Market & Şarküteri , İht. Mad. Dağıtıcıları için çözümler

Giyim Sektörü

Konfeksiyon & Hazır Giyim, Tuhafiyeciler vb. firmalar için sektörünüze özel çözümler

Restaurant Sektörü

Restaurant, Kafe , Bar , Fastfood, Otoyol Dinlenme Tesisleri, Catering, Pastaneler firmaları için sektöre özel çözümler

Elektronik Sektörü

Elektronik, GSM ve Beyaz Eşya satan firmalar için sektörel çözümler

E-Devlet

E-Fatura, E-Arşiv- E-Defter için her türlü kolaylığı sağlayan E-Devlet çözümleri

Muhasebe

Muhasebe, Mail Müşavir ve Yeminli Mail Müşavirlik büroları için çözümler

Diğer Sektörler

Tarım & Hayvancılık,Saat & Aksesuar, Kozmetik, Ev tekstil & Züccaciye, Kitap Kırtasiye & Yayın Evi , İnşaat ve Yapı Store

ARCTOS

Cube Raporlama

Vega Arctos Cube,verilerinize sınırsız sayıda perspektiften bakmanızı sağlar. Verilerinizi histogram, bar, pasta dilimi gibi grafik formatlarında görüntüler. Dilerseniz tablo olarak da verilerinizi değerlendirmenize olanak sağlar.

Sezon, Model, Bayi, Ürün Grubu, Personel gibi daha bir çok boyutta satışlarınızı değerlendirebilir, kıyaslamalar ve filtrelemeler yapabilir. Hazırladığınız grafiği canlı bir şekilde web sitenize veya bir sunuma ekleyebilirsiniz ve verileriniz güncellendikçe grafikleriniz de otomatik güncellenir.

Rapor ünitesi seçilerek raporlar ekran ve yazıcıdan alınabilir. Ya da Tablo, PDF ve Excel formatında alınabilir. Bu durumda, kaydedilen rapor çıktıları ilgili uygulamalar ile alınır. Raporlarda hangi filtrelerin nasıl kullanılacağı ve hangi alanların görüntüleneceği belirlendikten sonra bu bilgiler kaydedilebilir ve tekrar kullanılabilir.

Raporda yer alacak alanlar ve rapor tasarımı kullanıcı tarafından belirlenir. Her rapor farklı bir kritere göre sorgulama yapmak için kullanılan filtrelere sahiptir. Vega Arctos Cube profesyonel raporlama ile işletmenizin ihtiyaçlarına yönelik nokta atış raporlar ile işletmenize değer katın.

Online Kargo Takip

Vega Arctos uygulamasına entegre olarak çalışan kargo takip uygulamamız ile etkin bir kargo yönetim süreci sağlayabilirsiniz. Gönderilen kargonuzun nerede olduğu, kargo gönderim fiyat bilgisi, kargo teslim tarihi ve kargo alımlarınız için kurye talebinde bulunabilirsiniz.

Bütün bu işlemler için farklı web sitelerinden erişim yapmak yerine Vega Arctos içerisinden süreçlerinizi yönetebilirsiniz. Fatura keserken kargo fişi oluşturabilir, etiket basabilir, müşteri kartında yazılı e-mail adresine ve cep telefonuna mesaj gönderebilirsiniz.

B2C Entegrasyonu

Gittigidiyor, N11, hepsiburada.com vb. e-ticaret siteleri ile online olarak çalışabilirsiniz. Stok bilgilerinizi ve siparişlerinizi online olarak entegre edebilirsiniz.

Finans Yönetimi

Vega Arctos ile ödemeler artık tamamen kontrolünüz altında! Finans Yönetimi, ödeme planınızı takip eder ve yetkilinin onay verdiği ödemeleri listeleyerek doğru zamanda doğru ödeme yapmanızı sağlar. Bu sayede mali açıdan doğru kararlar almanızı ve ödemelerinizi kontrol altında tutmanızı sağlar.

Vega Yazılım ile tüm muhasebe,stok takip vb ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kapsamlı bilgi için iletişime geçiniz

Hemen Başvur

    HEMEN BAŞLAYIN