Opencart Cimri.com Xml Entegrasyonu

Opencart cimri.com xml entegrasyonu ile opencart sitenizdeki ürünleri otomatik olarak cimri com’a gönderebilirsiniz. Cimri com entegrasyonu diğer opencart pazaryeri entegrasyonu modülünden ayrı olarak çalışmaktadır. Ancak  Opencart eticaret paketleri seçeneklerimizin tamamında bulunan bir bir modüldür.

Cimri com Nedir?

Cimri com internet üzerindeki mağazaları, ürünleri veya fiyatları karşılaştırmanızı sağlayan alışveriş arama motorudur.

Nasıl Çalışır?

Arama yaptığınızda aradığınız ürün ile alakalı siteleri size kolayca bulur. Çıkan arama sonuçları karşılaştırmalı sonuçlardır. Örneğin, spor ayakkabı arıyorsunuz; Spor ayakkabı satan siteleri ve mağazaları arama sonuçlarında size sunar. Çıkan sonuçlar içerisinde ayakkabının hangi mağazalarda olduğunu ve ayakkabının mağazalardaki fiyatlarını önünüze çıkarır.

Opencart Cimri com Entegrasyonu Nasıl Yapılıyor?

Cimri com alışveriş arama motoru entegrasyonunuzu xml ile yapmaktayız. Entegrasyon sonrası ürünleriniz otomatik olarak cimri com arama motoruna gönderilir. E-Ticaret sitenizde herhangi güncelleme yaptığınızda cimri com arama motoruna otomatik olarak yansır ayrıca ek bir işlem yapmanız gerekmez.

Cimri com Entegrasyonu Yıllıkmı Ücretlendiliyor?

Hayır. opencart cimri.com xml entegrasyonu sonrası, cimri.com’a diğer sanal pazaryerleri gibi yıllık ücret ödeme bulunmuyor. 

Cimri com Mağaza Açma Ücreti Nekadar?

Mağaza açma ücreti bulunmuyor ancak aylık üyelik ücreti tahsil edilmektedir. Cimri com üyeliğin ardından sizin belirleyeceğiniz kontür ile çalışır. Arama sonuçlarındaki tıklanmaya göre kontürünüzden düşer.

Cimri com Satışlarını Yönetici Panelinde Görebiliyormuyuz?

Hayır. Cimri com’da ürün satılmamaktadır. Cimri com satış yaptığınız mağazalara yönlendirir. Bu nedenle satışlarınızı mağazalarınızdan yönetirsiniz.

Entegrasyon Sonrası Güncellemeler Anlık Yansıyormu?

Evet opencart entegrasyonu sonrası sitenizdeki ürün güncellemeleri veya eklediğiniz yeni ürünler anlık olarak yansımaktadır.

Opencart cimri com entegrasyonu hakkında daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Nasıl Başlanır?

Aşağıdaki hemen başvur butonuna tıklayıp talep edebilir veya iletişime geçebilirsiniz.

Cimri Com entegrasyon

    HEMEN BAŞLAYIN