Opencart Hepsiburada Api Entegrasyonu

Opencart Hepsiburada Api Entegrasyonu.  Opencart hepsiburada api entegrasyonu opencart e-ticaret sitenizdeki ürünleri tek tuşla hepsiburada mağazanıza aktarabileceğiniz opencart pazaryeri entegrasyon modülüdür. Opencart entegrasyon modülü ile birçok pazaryerine api entegrasyonu yapılmaktadır.

Pazaryeri Entegrasyon Modülü Kontrol Panel

Pazaryeri Entegrasyon Modülü Kontrol Panel

Opencart Hepsiburada Entegrasyon Modülü Nasıl Kullanılır?

Opencart hepsiburada entegrasyon modülünü kullanabilmeniz için öncelikle opencart 3 ve üzeri versiyona sahip olmanız gerekir. Opencart 3 üzeri versiyona sahipseniz hepsiburda satıcı hesabı açmanız gerekir. Hepsiburada satıcı hesabınızı açtıktan sonra opencart hepsiburada api entegrasyon modülü opencart sitenize kurulur. Kurulum sonrası api bilgilerinizi modüle ekleyerek hemen ürün aktarımına başlayabilirsiniz.

Neler Yapabilirsiniz

1- hepsiburda Pazar yerindeki ürünlerinizi tek bir ekrandan yönetebilirsiniz.
2- Opencart’ta yer alan ürünlerinizi tek tek yada toplu olarak hepsiburada mağazanıza gönderebilirsiniz.
3- E-Ticaret sitenizdeki ürünlerinizi hızlı bir şekilde hepsiburada mağazanıza, Anlık stok ve fiyat değişimlerini otomatik olarak güncelleyebilirsiniz.
4- Güncelleme desteği ile entegrasyonda yapılan tüm güncellemelerden anında haberdar olup, güncellemeleri tek tıkla uygulayabilirsiniz.
5- Hepsiburada mağazanızdan gelen siparişlerinizi Opencart sitenize aktarabilir, sipariş verilen ürün stoklarını otomatik olarak hepsiburada mağazanızda güncelleyebilirsiniz.
6- Zamanlanmış Cron job ile belli zaman aralıklarından sipariş aktarımı ve stok güncellemelerini otomatik olarak yapabilirsiniz.
7- Hepsiburada pazaryerinde yer alan ürünlerinizi Opencart mağazanıza tek tıkla aktarabilirsiniz.

Hepsiburada pazaryeri entegrasyonu ile işinizi büyütüp satışlarınızı katlayabilirsiniz. Opencart hepsiburda pazaryeri entegrasyonu ile birlikte e-fatura entegrasyonu ve ön muhasebe entegrasyonu’da yapılmaktadır.

Opencart hepsiburada pazaryeri api entegrasyonu için iletişime geçebilir yada aşağıdaki butona tıklayıp başvuru yapabilirsiniz. Başvuru sonrası uzmanlarımız sizinle hemen iletişime geçecektir.

Hepsiburda Api Entegrasyon Başvuru

    HEMEN BAŞLAYIN