Opencart Trendyol Api Entegrasyonu

Opencart trendyol api entegrasyonu nedir?. E-ticaret sitenizdeki ürünleri tek tuşla trendyol pazaryerine aktarabileceğiniz opencart pazaryeri entegrasyon modülüdür. Opencart entegrasyon modülü ile diğer birçok pazaryerine api entegrasyonu yapılmaktadır.

 

Pazaryeri Entegrasyon Modülü Kontrol Panel

Pazaryeri Entegrasyon Modülü Kontrol Panel

Opencart Trendyol Entegrasyon Modülü Kullanımı

Trendyol entegrasyon modülünü kullanabilmeniz için öncelikle opencart 3 veya üzeri versiyona sahip olmanız gerekir. Opencart 3 veya üzeri versiyona sahipseniz trendyol satıcı hesabı açmanız gerekir. Trendyol mağaza açma rehberi ile satıcı hesabınızı açtıktan sonra opencart trendyol api entegrasyon modülü opencart sitenize kurulur. Kurulum sonrası api bilgilerinizi modüle ekleyerek hemen ürün aktarımına başlayabilirsiniz.

 

Neler Yapabilirsiniz

1- Trendyol Pazar yerindeki ürünlerinizi tek bir ekrandan yönetebilirsiniz.

2- Opencart’ta yer alan ürünlerinizi tek tek yada toplu olarak Trendyol Pazaryerine gönderebilirsiniz.

3- E-Ticaret sitenizdeki ürünlerinizi hızlı bir şekilde Trendyol pazar yerine gönderebilir, Anlık stok veya fiyat değişimlerini otomatik olarak güncelleyebilirsiniz.

4- Güncelleme desteği ile entegrasyonda yapılan tüm güncellemelerden anında haberdar olup, güncellemeleri tek tıkla uygulayabilirsiniz.

5- Trendyol Pazar yerinden gelen siparişlerinizi Opencart sitenize aktarımı, sipariş verilen ürün stoklarını otomatik olarak trendyol pazar yerinde güncellenmesi.

6- Cron job.

7- Trendyol Pazaryerinde yer alan ürünlerinizi Opencart mağazanıza tek tıkla aktarabilirsiniz.

Trendyol pazaryeri entegrasyonu ve diğer özellikler ile işinizi büyütüp satışlarınızı katlayabilirsiniz. Opencart trendyol pazaryeri entegrasyonu ile birlikte e-fatura entegrasyonu ve ön muhasebe entegrasyonu’da yapılmaktadır.

Opencart trendyol pazaryeri api entegrasyonu için iletişime geçebilir veya aşağıdaki butona tıklayıp başvuru yapabilirsiniz. Başvuru sonrası uzmanlarımız sizinle hemen iletişime geçecektir.