Opencart Trendyol Api Entegrasyonu

Opencart trendyol api entegrasyonu nedir?. Opencart trendyol api entegrasyonu opencart e-ticaret sitenizdeki ürünleri tek tuşla trendyol pazaryerine aktarabileceğiniz opencart pazaryeri entegrasyon modülüdür. Opencart entegrasyon modülü ile birçok pazaryerine api entegrasyonu yapılmaktadır.

Pazaryeri Entegrasyon Modülü Kontrol Panel

Pazaryeri Entegrasyon Modülü Kontrol Panel

Opencart Trendyol Entegrasyon Modülü Nasıl Kullanılır?

Opencart trendyol entegrasyon modülünü kullanabilmeniz için öncelikle opencart 3 ve üzeri versiyona sahip olmanız gerekir. Opencart 3 üzeri versiyona sahipseniz trendyol satıcı hesabı açmanız gerekir. Trendyol mağaza açma rehberi ile satıcı hesabınızı açtıktan sonra opencart trendyol api entegrasyon modülü opencart sitenize kurulur. Kurulum sonrası api bilgilerinizi modüle ekleyerek hemen ürün aktarımına başlayabilirsiniz.

Neler Yapabilirsiniz

1- Trendyol Pazar yerindeki ürünlerinizi tek bir ekrandan yönetebilirsiniz.
2- Opencart’ta yer alan ürünlerinizi tek tek yada toplu olarak Trendyol Pazaryerine gönderebilirsiniz.
3- E-Ticaret sitenizdeki ürünlerinizi hızlı bir şekilde Trendyol pazar yerine gönderebilir, Anlık stok ve fiyat değişimlerini otomatik olarak güncelleyebilirsiniz.
4- Güncelleme desteği ile entegrasyonda yapılan tüm güncellemelerden anında haberdar olup, güncellemeleri tek tıkla uygulayabilirsiniz.
5- Trendyol Pazar yerinden gelen siparişlerinizi Opencart sitenize aktarabilir, sipariş verilen ürün stoklarını otomatik olarak trendyol pazar yerinde güncelleyebilirsiniz.
6- Zamanlanmış Cron job ile belli zaman aralıklarından sipariş aktarımı ve stok güncellemelerini otomatik olarak yapabilirsiniz.
7- Trendyol Pazaryerinde yer alan ürünlerinizi Opencart mağazanıza tek tıkla aktarabilirsiniz.

Trendyol pazaryeri entegrasyonu ile işinizi büyütüp satışlarınızı katlayabilirsiniz. Opencart trendyol pazaryeri entegrasyonu ile birlikte e-fatura entegrasyonu ve ön muhasebe entegrasyonu’da yapılmaktadır.

Opencart trendyol pazaryeri api entegrasyonu için iletişime geçebilir yada aşağıdaki butona tıklayıp başvuru yapabilirsiniz. Başvuru sonrası uzmanlarımız sizinle hemen iletişime geçecektir.

Trendyol Api Entegrasyon Başvuru

    HEMEN BAŞLAYIN