Opencart Pazaryeri Entegrasyon Modülü

Opencart pazaryeri entegrasyon modülü.  Opencart Altyapısı üzerinde çalışan bir Pazaryeri API entegrasyon modülüdür. Opencart 2.3.0.2 ve Tüm Opencart 3.x versiyonlarıyla uyumludur. Opencart mağazanızın yönetim paneline kolayca kurulur. Kolay ve anlaşılır ara yüzü ile kısa sürede uyum sağlayabileceğiniz kullanıcı dostu bir yapıya sahiptir.

Opencart entegrasyon modülü sürekli olarak güncellenmektedir. Şuanda trendyol entegrasyonu, n11 entegrasyonu, hepsiburada entegrasyonu, gittigidiyor entegrasyonu, ptt Avm entegrasyonu, çiçek sepeti entegrasyonları mevcuttur.

Opencart mağazanızda yer alan ürünleri pazar yeri mağazanıza, yada pazaryerindeki ürünleri opencart mağazanıza aktarma, satışa açıp, kapama, güncelleme ve silme işlemlerini ister toplu olarak isterseniz tek tek yapabilir, Pazaryerinden aldığınız siparişleri Opencart mağazanıza aktarabilir, değişen stok ve fiyatları opencart mağazanızda ve tüm pazar yeri mağazalarınızda aynı anda güncelleyebilirsiniz.

Sürekli geliştirilen ve yeni özellikler eklenen Entegrasyon modülü uzaktan güncellenebilir yapıdadır, yeni bir versiyonu yayınlandığında tek tıkla modülünüzü güncelleyebilirsiniz.

Üyelik ve Fiyatlandırma

Modülü Opencart sitenize kurduktan sonra daha önce oluşturmuş olduğunuz bir üyeliğiniz varsa bu üyelikle giriş yapabilirsiniz, Henüz bir üyeliğiniz yoksa modül üzerinden yeni bir üyelik oluşturabilirsiniz. Modüle giriş yaptığınızda modülün kurulu olduğu domain üye hesabıza otomatik olarak kaydedilir.

Her domaine mevcut pazar yerleri için demo erişimi tanımlanır. Demo hesap ile her pazaryeri için Opencarttan pazaryerine 20 ürün gönderimi, pazaryerinden opencart 20 aktarımı, sınırsız ürün güncelleme, Sipariş çekme işlemlerini yapabilirsiniz.

Opencart Pazaryeri Entegrasyon Modülü

Opencart Pazaryeri Entegrasyon Modülü

Demo hesap güncelleme servislerinin kullanım süresi 15 gündür.

Neler Yapabilirsiniz
1- Pazar yerlerindeki ürünlerinizi tek bir ekrandan yönetebilirsiniz.
2- Opencartta yer alan ürünlerinizi tek tek yada toplu olarak Pazaryerlerine gönderebilirsiniz.
3- E-Ticaret sitenizdeki ürünlerinizi hızlı bir şekilde pazar yerlerine gönderebilir, Anlık stok ve fiyat değişimlerini otomatik olarak güncelleyebilirsiniz.
4- Güncelleme desteği ile entegrasyonda yapılan tüm güncellemelerden anında haberdar olup, güncellemeleri tek tıkla uygulayabilirsiniz.
5- Pazar yerlerinden gelen siparişlerinizi Opencart sitenize aktarabilir, sipariş verilen ürünler stoklarını otomatik olarak tüm pazar yerlerinde güncelleyebilirsiniz.
6- Zamanlanmış Cron job ile belli zaman aralıklarından sipariş aktarımı ve stok güncellemelerini otomatik olarak yapabilirsiniz.
7- Pazaryerinde yer alan ürünlerinizi Opencart mağazanıza tek tıkla aktarabilirsiniz.
Daha Detaylı Bilgi için iletişime geçiniz.

Pazaryeri modülü yıllık ücretlendirilmektedir. Fiyat bilgisi için aşağı kısımdaki hemen başvur butonuna tıklayınız.

Hemen Başvur

    HEMEN BAŞLAYIN