Safir Pos

Safir Pos barkodlu hızlı satış otomasyonu olarak hazırlanmış bir program. Ancak bir çok alanda sorun çözmektedir.

Örneğin, Safir pos programında e-ticaret için önemli özellikler bulunmaktadır. Aynı zamanda opencart eticaret alt yapısı ile entegre çalışabilmektedir. Ön muhasebe, stok takip ve diğer özelliklerini e-ticaret sitenize entegre kullanabilmektesiniz.

Safir Pos Özellikleri.

Gelişmiş Raporlama

Günlük,haftalık,aylık veya istenilen bir zaman aralığında. Kasa raporu, Satış raporu, Tahsilat raporu, Paketçi raporu, Envanter raporu ve diğer birçok rapor alınabilir.

Taksitlendirme

Bu özellik safirpos ayrıcalıklı bir özelliktir. Ancak daha çok gıda dışındaki işletmelerin sıkça kullanabilecekleri bir özellik. Toplam tutarı senetler bazında taksitlere bölüp senetlerin çıktısı yazıcıdan alınabiinir.

Parçalı Tahsilat

Bu özellik sayesinde tutarı kredi kartı veya nakit + cari hesap şeklinde ödeme alınabilinir.

Ticket Tahsilatları

Ticket ile çalışan işletmeler için önemli bir özelliktir.

Açık Hesap Çalışabilme

Cari çalışan işletmelerde yapılan alışverişi cariye atabilirsiniz. Anlık olarak ekstre çıkarabilirsiniz.

Yazarkasa Entegrasyonları

Yazarkasanıza entegre çalışabilmektedir.

Terazi Entegrasyonları

Tüm terazilere entegre çalışabilir.

Paketçi Entegrasyonu

Evlere servis sistemi. Caller id vasıtası ile telefon çalar çalmaz ekrana arayanın tel ve adı soyadı ekrana düşer. sipariş alınır ve boşta olan paketçiye verilir. günün istenen bir saatinde paketçi ile hesap görülebilir.

Fiş Bekletme Özelliği

Önem sırası 2/5 Bu özellik sayesinde müşteriler kasada bekletilmeden satışı tamamlanır.

Safir pos’u aynı zamanda opencart eticaret paketleri ile birlikte alabilirsiniz. Eğer sıfırdan başlıyorsanız eticaret ve diğer tüm entegrasyonlarınızı tek noktadan çözebilirsiniz. Örneğin, safir pos barkodlu hızlı satışı kullanıyorsanız, opencart eticaret sitenize entegre edildiğinde hem stoğunuzdan hemde sitenizdeki stoktan düşcektir. Ayrıca opencart pazaryeri entegrasyonu yapılmışsa pazaryerlerindeki stoğnuzdan düşer ve tek noktadan komple bir entegrasyon gerçekleştirmiş olursunuz.Program hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Safir Pos Başvuru

    HEMEN BAŞLAYIN