E Ticaret Tasarım Seçimi

E Ticaret Tasarım Seçimi. E-Ticaret sitesi kurulum aşamasında tasarım seçimi çok önemlidir. E-Ticaret sitesi tasarımında en çok dikkat edilmesi gereken mobil kullanılabilinirliğidir. Tasarım örnekleri genellikle masa üstü görünüm ile değerlendirip hata yapılmaktadır. Günümüzde internet alışverişleri %80 oranında mobil cihazlardan yapılmaktadır. Bu durumda tasarım seçerken masa üstü görünüme göre değil mobil görünüm ve kullanılabilinirliğe önem vermeliyiz.

Bizim sizlere sektörünüze uygun sunduğumuz tüm tasarımlarımız full responsivedir. Bütün mobil cihazlara tam uyumludur. Ayrıca alternatif olarak tüm cihazlara tam uyumlu olmasının yanında ayrı mobil sürümüde isteğinize bağlı olarak bulunmaktadır.

Mobil sürümün ayrı olması nedir?

Gelişmiş tasarım düzenleme aracımızla e-ticaret sitenizin masa üstü bilgisayarlardan görünümü ile mobil cihazlardan görünümünü ayrı ayrı dizayn edebilirsiniz. Böylece mobil cihazlarda görünmesini istemediklerinizi mobil görünümden kaldırabilirsiniz. Müşterilerinizin detaylara takılmadan daha hızlı alışverişe yönlenmelerini sağlayabilirsiniz.

Yönetim panelinizdeki tasarım aracımız oldukça gelişmiştir. Herhangi kodlama bilgisine gerek olmadan sürükle bırak mantığı ile düzenleyebilirsiniz. Yinede düzenlemekte zorluk olması durumunda firmamızdan destek talep edebilirsiniz.

Opencart için hazırladığımız temalarımız 3.x.x sürümlere göre hazırlanmıştır. Eğer mevcut siteniz 2.x.x sürümleri ise öncelikle sürüm yükseltmeniz gerekmektedir. İlk defa eticaret sitesi kuruyorsanız direkt olarak son sürüm ile başlayabilirsiniz.

Tüm temalarımız opencart son sürümüne tam uyumludur. Opencart temalarımızı incelerken dikkat edilmesi gereken konulardan biriside her temanın farklı özelliklere sahip olmasıdır.

Çok özellikli sürükle bırak temalarda herşeyi yapmanız mümkündür ancak normal temalarda tema özelliklerine dikkat ediniz. Özellik eklemek istediğinizde modül almanız gerekebilir.

Online mağazamızdan opencart temalarını inceleyiniz.

Tasarım seçimi için bizimle iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.