Kargo Nakliye Yöntemleri

Anasayfa / Kargo Nakliye Yöntemleri

Kargo Nakliye Yöntemleri

Kargo nakliye yöntemleri. Opencarta entegre dünyaca ünlü nakliye yöntemleri Australia Post, Citylink, FedEx, Parcelforce, Royal mail, UPS, USPS opencarta entegre olarak gelmektedir. Entegre kargo firmaları dışında yurtiçi, mng, aras ve diğer tüm kargolar ile kolaylıkla api entegrasyonu yapabilir ayrıca normal modüllerinide kullanabilirsiniz.

Kargo Nakliye Yöntemleri

Kargo Api Entegrasyonları

Tüm kargolar ile api entegrasyonu yapabilirsiniz. Kargo api entegrasyonu ile tek tuşla ürün kargo etiketi yazdırabilir ürünün kargo işlemlerini başlatabilirsiniz. Günümüzün popüler kargoları mng, yurtiçi, aras ve diğer tüm kargolar ile api entegrasyonu sağlayabilirsiniz. Ayrıca yurtdışı kargolar ile api entegrasyonu sağlayabilirsiniz.

Kargo Nakliye Yöntemleri

Sabit Kargo

Sabit kargo opencart ile hazır gelen varsayılan kargo modülüdür. Bu modül ile ürünlerinize sabit bir kargo ücreti belirleyebilirsiniz. Sabit kargo modülüne ücretsiz kargo oranıda belirleyebilirsiniz. Belli bir oran belirlediğinizde, belirlediğiniz oran aşıldığında otomatik olarak ödeme sayfasında müşterinize kargo ücretsiz olarak çıkacaktır.

Kargo Nakliye Yöntemleri

Gelişmiş Kargo

Gelişmiş kargo ile standart kargo ücretlendirmesi dışında bölgelere göre, şehirlere göre veya mesafeye göre kargo ücreti belirleyebilirsiniz. Ayrıca gelişmiş kargo özelliği ile yurtdışındada ülkelere göre yada kıtalara göre kargo ücretlendirmesi yapabilirsiniz.

Bölgesel Nakliye

Şehirlere Göre Kargo

Ülkelere Göre Nakliye

Kıtalara Göre Nakliye

Kargo Nakliye Yöntemleri

Pazaryeri Gelişmiş Kargo

Opencart pazaryeri gelişmiş kargo modülü ile pazaryerindeki her satıcı kendisine göre kargo metodu belirler. Ayrıca her satıcı bölgelere, şehirlere göre ayrı bir kargo ücreti belirler. Ayrıca satıcılar ağırlığa veya desiye göre kargo ücretlendirmesi belirleyebilir.

Opencart yurtdışı kargo

Yurtdışı Kargo

Opencart yurtdışı için hazır entegre dünyaca bilinen bir çok kargo entegresi hazır kurulumda gelmektedir. Örneğin, Australia Post, Citylink, FedEx, Parcelforce, Royal mail, UPS, USPS hazır gelen kargo firmalarıdır. Ayrıca bunların dışında istediğiniz başka bir yurtdışı kargo ile entegre olabilirsiniz.

null

Özel Kargo Yöntemleri

Özel kargo yöntemleri belirleyebilirsiniz. Örneğin her ürün için ayrı bir kargo ücreti belirleyebilirsiniz. Veya ağırlığa göre ayrı ayrı ürünler için kargo ücreti belirleyebilirsiniz. Ayrıca işletmenize özel kargo yöntemleride belirlenebilmektedir.

Opencart kargo nakliye yöntemleri hazır entegre gelen yöntemler dışında çok sayıda kargo metodu için modül bulabilirsiniz.

Whatsapp
Instagram
Telefon Et
Çevirim İçi Kapat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?