Ödeme Yöntemleri

Anasayfa / Ödeme Yöntemleri

Ödeme Yöntemleri

Ödeme yöntemleri. Hazır entegre olarak gelen 36 ödeme yöntemi dışında, banka sanal POS modülleri, alternatif ödeme yöntemleri, havale ve eft, kapıda ödeme yöntemi ve diğer tüm ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri

Tüm Bankaların Sanal Pos Yapıları

Opencart ile hazır gelen 36 sanal pos entegresi dışında tüm bankaların sanal pos alt yapılarını kullanabilirsiniz. Ayrıca diğer sanal pos alt yapılarınıda kullanabilirsiniz. Örneğin, paytr, iyzico, IQ Money, paynet veya diğer tüm sanal pos alt yapılarını rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri

Havale Eft

Banka havalesi veya eft sistemi size hazır entegre olarak gelir. Ancak gelişmiş havale modülleri ve diğer gelişmiş farklı varyasyonlarıda kullanabilirsiniz.

  • Birden Fazla Banka Belirleme
  • Ödeme Sırası Belirleme
null

Kapıda Ödeme

Müşterilerinize kapıda ödeme seçeneği sunabilirsiniz. Gelişmiş kapıda ödeme modülleri ile kapıda ödemeye ek ücret veya indirim yada diğer farklı bir çok seçeneği kullanabilirsiniz.

Ödeme yöntemleri

Alışverişsiz Tahsilat

Alışverişsiz tahsilat modülü ile müşterilerinizden, bayilerinizden ve diğer beraber çalıştığınız kişilerden alışveriş yapmadan ödeme alabilirsiniz.

  • Bayi Cari Tahsilat
  • Müşteri Tahsilat
null

Sonra Öde

Sonra ödeme sistemi ile alışveriş yapmakta zorlanan veya ödeme yapabilecek konumda olmayan müşterilerinize kolaylık sağlayabilirsiniz. İstenen ürünün ödeme linkini gönderin. Müşteriniz dilediği zaman tekrar giriş yapmasına gerek olmadan ödeme yapabilir.

null

3D Secure

3D Secure, müşterinin telefonuna gelen sms kodu ile onayladıktan sonra alışveriş tamamlanır. Böylece sahte veya çalıntı kredi kartı ile yapılacak bir alışveriş önlenmiş olur. Ayrıca bu güvenlik önlemiyle sitenizden yapılan alışverişlerde olumsuz durumları önlemiş olursunuz.

  • Sms İle Onay Alma
  • Güvenli Alışveriş
null

Bitcoin İle Ödeme Alın

Bitcoinle Ödeme Yapabilirsiniz.. Web sitenizde Bitcoin , Ethereum , Litecoin , DogeCoin , Zcash , Bitcoin Cash , Monero , Tether USDT ve diğer coinleri kabul edebilirsiniz.  Tam otomatik ödeme işleme ve fatura sistemimiz bunu sizin ve müşterileriniz için kolay, kullanışlı ve risksiz hale getirir.

Kripto Ödeme Modülü
null

Pazaryeri Ödeme Sistemleri

Oluşturduğunuz C2C, B2B veya diğer çoklu mağaza sistemleri için tüm bankaların sanal pos sistemlerini ve ayrıca alternatif bankalın sanal pos sistemlerini kullanabilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu 301 yönlendirmeleri

Çoklu Mağaza Havale Sistemi

Çoklu mağaza için gelişmiş havale modülü kullanabilirsiniz. Bu modül ile her mağaza kendi havale ile ödeme alma yöntemini ekleyebilir. Ekledikleri havale yöntemlerine seçenek ekleyebilir.

Burada anlattığımız ödeme sistemleri opencart ile kullanılan popüler ödeme sistemleridir. Opencartın 200 üzeri ödeme alma modülü bulunmaktadır. Buradaki standart özelliklerin dışındaki ödeme modülleri için iletişime geçiniz.

Whatsapp
Instagram
Telefon Et
Çevirim İçi Kapat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?