Dijital Pazarlama Araçları

E Ticaret sitenizin kurulumu sonrası yapabileceğiniz dijital pazarlama yöntemleri

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama araçları e-ticaret sitenizin kurulumu sonrası ürünlerinizi pazarlamada yardımcı olacaktır. Pazaryerlerine mağaza açma, internet reklamları, sponsor reklamlar ve sosyal pazarlama ve birçok yöntem ile ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz. Eğer yeni başlıyorsanız destek ekibimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dijital Pazarlama Araçları

Dijital Pazarlama Araçları ile yapabilecekleriniz..

Pazaryerlerinde Satış

Günümüzün en popüler dijital pazarlama araçları başında pazaryeri entegrasyonu ile n11,gittigidiyor,hepsiburda,trendyol gibi pazaryerlerinde ürünlerinizi satabilirsiniz. Pazaryerlerine entegrasyon konusunda detaylı bilgi için tıklayınız.

Sosyal Ağalarda Satış

Sosyal medya araçlarını kullanarak ürünlerinizin satışını hızlandırın. Facebook,Instagram gibi sosyal medya mağazalarına ürünlerinizi akatarın ve sosyal medyada satışa başlayın.

Google ADS

Kullanıcıları web sitenize yönlendiren dijital reklamlarla online satışlarınızı yükseltin. Telefon numaranızı ön plana çıkaran reklamlar ile daha çok müşterinin sizi aramasını sağlayın. Kullanıcıların işletmenizi haritada bulmasına yardımcı olan işletme reklamlarıyla sizi daha fazla müşterinin ziyaret etmesini sağlayın.

(Sistemimizin google ads entegrasyonu bulunmaktadır. Tek tuşla ürünlerinizin aktarımını yapabilir tek panelden yönetim sağlayabilirsiniz.)

Youtube Reklamları

YouTube reklamlarıyla, potansiyel müşterilerinize YouTube’da video izlerlerken veya arama yaparlarken ulaşın ve harekete geçmelerini sağlayın.

Google Merchant Center

Google Merchant Center, mağaza ve ürün bilgilerinizi Google’a sunarak burada alışveriş yapan kullanıcılara ulaşmanıza yardımcı olur. Bu sayede müşteriler, sattığınız ürünler için Google platformlarında arama yaptığında mağazalarınız ve ürünlerinizle ilgili tüm bilgileri görebilir. Merchant Center, alışveriş deneyimlerini reklamdan daha fazlasıyla destekler. Google, Alışveriş reklamları, Shopping Actions ve diğer Google hizmetlerini kapsayan Google platformlarına bilgilerinizi ekleyerek ürünlerinizi ücretli ve ücretsiz kanallarda alışveriş yapan kullanıcılara gösterin.

(Sistemimizin google merchant center entegrasyonu bulunmaktadır. Tek tuşla ürünlerinizin aktarımını yapabilir tek panelden yönetim sağlayabilirsiniz.)

Yardım Gereklimi?

Reklam yöntemlerini biliyor ama sizin için hangisinin daha etkili olacağına karar veremedinizmi?

Bize Yazın
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?