Etiketler: eposta pazarlama, pazarlama

|

Katagoriler: Pazarlama

Opencart E Posta Pazarlama Nasıl Yapılır

Bu bölümü kullanmadan önce eposta gönderim limitlerinizi öğrenin. Varsayılan limitlerin dışında yapılan gönderim hesabınızın bloke edilmesine neden olabilir.

Opencart E Posta Pazarlama Nasıl Yapılır

Opencart E Posta pazarlama

Opencart E Posta Pazarlama Nasıl Yapılır

Pazarlama sekmesine tıklayınız ardından e posta sekmesine tıklayın.

Kimden: Varsayılan bırakın.
Kime: Gönderilecek müşteri grubunu seçin.
Konu: Pazarlama sloganı yazın.
Mesaj: Yazılı, görselli, videolu istediğiniz farklı formatlarda eposta konusu hazırlayabilirsiniz.

Sağ üst kısımdan mektup işaretli butona tıklayınız.

Daha kapsamlı bilgi için iletişime geçiniz.

E Posta pazarlama yaparken müşterilerinize gönderdiğiniz iletilerin daha profesyonel ve şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Opencart farklı eposta tasarımları bulunmaktadır. Güzel görünümlü bir eposta kişileri daha fazla etkileyebilir. Etkileyici bir eposta göndermek için etkileyici şablon oluşturucu modülümüzü talep edin.

Modül Özellikleri

OpenCart Posta Şablonu – Opencart Posta Şablonu modülünü kullanarak herhangi bir varsayılan Opencart posta şablonunu genişletebilirsiniz. Yönetici sınırsız sayıda önceden tanımlanmış e-posta şablonu oluşturabilir ve bunları mağazanın çeşitli etkinlikleri için kullanabilir. Önceden tanımlanmış her e-posta şablonu kolayca özelleştirilebilir.

Bu modül, mağazanız için tüm e-posta ihtiyaçlarınızı desteklemek üzere kolayca yönetilebilen ve özelleştirilebilen yapılandırılabilir bir e-posta şablonu oluşturmak için en iyi çözümdür.

Kullanım Örneği

Müşterilerle iletişim halinde olmak çok önemlidir ve herhangi bir çevrimiçi işletme için çok önemli bir husustur. Böylelikle e-postalar, müşterilere ulaşmada en etkili unsurlardan biri olmuştur.

En eski tekniklerden biri olmasına rağmen, e-postaları mağazaların devam eden faaliyetlerine dahil ederek gelişmiş müşteri ilişkileri geliştirmedeki rolü inkar edilemez.

OpenCart Mail Template uzantısı ile mağaza sahipleri birden fazla e-posta şablonu oluşturabilir, böylece iletişim sürecini aynı zamanda nispeten profesyonel ve etkili hale getirebilir.

Ayrıca bu uzantı, sağlam bir e-posta yönetimi sağlar ve mağaza yöneticisinin mağazalarına dahil edebileceği özelleştirilmiş posta şablonları sunar. Bu şekilde, mağaza sahiplerinin mağazalarının e-posta gereksinimi için oraya buraya gitmeleri gerekmeyecek.

Özellikleri
Esnek ayarları kullanarak çeşitli özel e-posta şablonları oluşturun.
Yönetici sınırsız sayıda özel şablon oluşturabilir.
Kayıt, Satış Ortağı Kaydı, Hediye Çeki, Alışveriş Sepeti, Sipariş Verme, Sipariş Durumu, yani beklemede, işleniyor vb. İçin özelleştirilmiş e-posta şablonları oluşturulabilir.
Daha gelişmiş özelliklere sahip yeni bir şablon oluşturarak herhangi bir varsayılan Opencart posta şablonunu genişletin.
E-postaları kolayca özelleştirin ve posta anahtar sözcüklerini kullanarak ek ayrıntılar gösterin.
Posta Anahtar Kelimeleri, mağaza e-postalarınızı bir kez gerçek verilerle değiştirerek kişiselleştirebileceğiniz basit ve kullanımı kolay etiketlerdir. çok daha fazlası.