Opencart Bakım Modu Ayarları Nasıl Çalışır

Opencart Bakım Modu Ayarları Nasıl Çalışır

Opencart bakım modu bölümünde yedekleme / geri yükleme, dosya yükleme ve hata kayıtları işlemlerinin yapıldığı bölümdür.

Yedekleme / Geri Yükleme

Yedekleme

Opencart Bakım Modu Ayarları Nasıl Çalışır

Admin menüden sistem sekmesine ardından bakım modu sekmesine tıklayın. Yedekle / geri yükle sekmesine tıklayın. Dışa aktar butonuna tıklayın açılan dosyayı bilgisayarınıza kayıt edin. Bu işlem ile aldığınız yedek veritabanı yedeğidir. İçerik verilerinizin yedeğini alır. Dosya, resim vb yedeklerinizi sunucudan almalısınız.

Geri Yükleme

Opencart Geri Yükleme

Bakım Modu Ayarları Geri Yükleme

Admin menüden sistem sekmesine ardından bakım modu sekmesine tıklayın. Yedekle / geri yükle sekmesine tıklayın. İçe aktar butonuna tıklayın. Daha önce aldığınız yedek dosyasını yükleyin.

Yükleme Ekranı

Bakım Modu Ayarları  Yükleme Ekranı

Seçtiğiniz dosya otomatik olarak yüklenecektir.

Yüklemeler

Opencart Yüklemeler

Bakım Modu Ayarları Yüklemeler

Admin menüden sistem sekmesine ardından bakım modu sekmesine tıklayın. Altındaki yüklemeler sekmesine tıklayın. Bu bölümde sisteme yüklediğiniz dosya, resim vb indirilebilir dosyalar bulunur. İndirmek istediğiniz dosyanın sağ kısmındaki indir butonuna tıklayın.

Hata Kayıtları

Opencart Hata Kayıtları

Bakım Modu Ayarları Hata Kayıtları

Admin menüden sistem sekmesine ardından bakım modu sekmesine tıklayın. Altındaki hata kayıtları sekmesine tıklayın. Bu bölümde sistem oluşan hataları raporlar. Sitenizde bir problem yaşadığınız zaman bu bölümde gerekli rapor oluşur. Bu raporu herhangi durumda sistem yöneticinize vermeniz sorun çözümünü kolaylaştırıcaktır.

Nasıl Çalışır ile ilgili sorunlar için yardım bölümünden destek talebi açın.

Opencart yardım ve destek için bize ulaşın.