Konular
‘Genel’ sayfa

Opencart Sahtekarlığı Önleme Yöntemleri

Opencart sahtekarlığı önleme yöntemleri ile çağımızın can sıkıcı konularından birisi olan alışveriş sahtekarlıklarına alabileceğiniz bazı önlemleri anlatacağız. E-ticaret sahtekarlığı, online ticaret işlemlerinde kullanılan bir dizi hileli faaliyettir. Bu, sahte ödeme [...]

Opencart Modülleri Nedir

Opencart Modülleri Nedir? Eklentileri Nedir? Opencart modülleri ve eklentileri opencart alt yapısında kullanılan php yazılım dili ile oluşturulan kod dizinlerine verilen isimdir. Opencart Modülleri Nedir? Opencarta direkt entegre olabilen, bir [...]

Opencart Mail Ayarları Nasıl Yapılır

Opencart Mail Ayarları Nasıl Yapılır?. Mail ayarları opencart kurulumunda varsayılan olarak ayarlıdır. Opencart hazır eticaret paketi yada varsayılan opencart kurulumu sonrası bu ayarları yapılandırmanız gerekir. mMail yapılandırması sipariş mailleri, yeni üye kaydı, ürün değerlendirmeleri, satış ortaklığı talebi vb maillerin belirlediğiniz mail adresinize düşmesi için gereklidir.

Etiketler: , ,

Opencart Üye Kayıt Sayfasına Alan Ekleme Silme

Opencart üye kayıt sayfasına alan ekleme silme işlemi nasıl yapılır?. Opencart e-ticaret sitesi sahiplerinin şirketlerinin müşteri kitlesine göre farklı uygulamaları olabilmektedir. Örneğin kurumsal şirketler üye kayıt esnasında tüm bilgilerini almak isteyebilirler. Yada mevcut alanları değiştirmek isteyebilirler.

Etiketler: , , , ,

Opencart Google reCAPTCHA Nasıl Kurulur

Opencart Google reCAPTCHA Nasıl Kurulur? OpenCart  google reCaptcha’yı birden fazla sayfada kolayca kurabilirsiniz. Google reCaptcha’nın desteklediği Opencart formları; Kayıt, Misafir Ödeme, İncelemeler, İadeler ve İletişim formlarıdır.

Etiketler: , , , , ,

Whatsapp
Instagram
Telefon Et
Çevirim İçi Kapat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?