Opencart E Ticaret Paketlerinde İndirim

Opencart E Ticaret Paketlerinde İndirim.

Opencart eticaret paketlerinde covid-19 pandemi döneminde yoğun bir ilgi oldu. Artan talepler sonrası yaptığımız incelemede başlamak isteyen ancak pandemi dönemindeki ekonomik sıkıntılar nedeniyle erteleyen firmalar için özel bir kampanya başlattık.

Opencart eticaret sitesi basic paketinde %20 ek indirim yaptık. Bu indirim dışında özel bir eticaret paketi daha hazırladık. Şu an eticaret paketleri listemizde yer almıyor ancak telefon ile bilgi alabilirsiniz.

Bu özel eticaret paketimiz yeni başlamak isteyenler için hazırlanmış basic paketten daha ekonomik bir eticaret paketidir. Eko paket için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opencart E Ticaret Paketlerinde İndirim uygulamamız ağustos ayı sonuna kadar devam edecektir.

Yılbaşından bu yana full paket kampanyamızda devam kararı aldık. Herşey içinde eticaret paketi kampanyamızın detaylarınızda yakında sitemizden sizlerle paylaşacağız. Herşey içinde eticaret paketi kampanyamızda özetle eticaret sitesi basic paket, sosyal medya yönetimi, android uygulama, opencart otomatik seo modülü gelişmiş versiyon, alan adı,sunucu ve 256 bir ssl sertifikası bulunuyor. Tüm eticaret paketlerimizin ortalaması olan herşey içinde eticaret sitesi paketimizi tüm kartlara 12 taksitle alabilirsiniz. Herşey içinde paketimiz için bizimle iletişime geçin.

Pek yakında opencart temaları satış ve hazır opencart paketleri satış için online mağazamız devreye giriyor. Şu an yenilenme aşamasında olan mağazamızdan ilerleyen günlerde sektörünüz için hazırlanmış hazır eticaret paketleride bulabileceksiniz. Yenilenen mağazamız için tıklayınız.