Opencart Facebook Mağaza Entegrasyonu

Opencart Facebook Mağaza Entegrasyonu

Opencart için Facebook’u kullanmaya hazır mısınız? Artık Facebook mağazanızı web sitenize entegre etmek çok kolay.

Facebook mağaza entegrasyon modülü

Facebook’ta Pazarlama, işletmenizin insanlarla kalıcı ilişkiler kurmasına, yeni müşteriler bulmasına ve çevrimiçi mağazanızın satışlarını artırmasına yardımcı olur. Facebook mağaza entegrasyon modülü ile, işletmeniz için önemli olan kullanıcılara ulaşmayı ve reklamlarınızın sonuçlarını cihazlarda takip etmeyi kolaylaştırıyoruz. Bu modül bu konuda size çok yardımcı olacaktır:

Kampanya performansınızı en üst düzeye çıkarın

Web sitenizi ziyaret ettikten sonra kitlenizi oluşturmak için Facebook pikseli oluşturun, ürünlerinizi satın alma olasılığı yüksek kullanıcılara ve Facebook’ta alakalı reklamları olan kullanıcılara ulaştırın.

Daha fazla müşteri bulun

Sattığınız ürünleri sergileyen ve web sitenize daha fazla müşteri çeken otomatik olarak slayt reklamları oluşturmak için ürün kataloğunuzu bağlayın.

Web sitenizin ziyaretçileri arasında satış oluşturun

Facebook pikseli ayarlayıp ürün kataloğunuzu bağladığınızda, Facebook’ta alışveriş yapan kullanıcılara web sitenizde görüntüledikleri ürünlerin reklamlarıyla ulaşmak için dinamik reklamlar kullanabilirsiniz. Bu, Opencart için Facebook’un gelecekteki sürümüne dahil edilecektir.

Reklamlarınızın sonuçlarını ölçme

Facebook pikseli ayarlandığında, reklamlarınızdan kaynaklanan satışları ve geliri anlamak için Facebook reklamları raporlarını kullanabilirsiniz.

Neler dahil?

Facebook pikseli yüklemek aşağıdaki özelliklere erişmenizi sağlar:

Dönüşüm izleme: Reklamınızın doğrudan bir sonucu olarak neler olduğunu (dönüşümler ve satışlar dahil) görerek reklamınızın ne kadar başarılı olduğunu görün
Optimizasyon: Reklamlarınızı, üzerlerine tıkladıktan sonra alışveriş sepetine bir öğe eklemek veya bir satın alma işlemi yapmak gibi belirli bir işlem yapma olasılığı en yüksek olan kullanıcılara gösterin
Yeniden pazarlama: Kullanıcılar web sitenizi ziyaret ettiğinde, onlara tekrar ulaşın ve bir Facebook reklamıyla işletmenizi hatırlatın.

Sayfalardaki Facebook Mağazaları: Çevrimiçi bir Facebook mağazası oluşturarak satışları artırın

Facebook mağazası bölümü ile işletmelerin ürünlerini sergilemelerini ve Facebook İşletme Sayfalarından satışları artırmasını sağlıyoruz.

Kataloğunuzu listeleyin

Tüm kataloğunuzu Facebook’a göndermek sadece bir tıklama alır. Opencart web sitenizde yapılan değişiklikler otomatik olarak Facebook mağazanızla senkronize edilir.

Ürünlerinizi sergileyin

Görünürlüğü artırmak ve hem Instagram hem de Facebook’ta en çok satanları vurgulamak için ürünlerinizi koleksiyonlar halinde düzenleyebilir ve hatta fotoğraflarda etiketleyebilirsiniz.

Mobil uyumlu alışveriş

Facebook mağazası bölümü, tüm mobil cihazlarda güzel bir alışveriş deneyimi sunarak ürünlerinizi herhangi bir ekranda sergilemenize olanak tanır.

Facebook Mağaza Entegrasyonuna neler dahildir?

Mağaza bölümü, Facebook işletme Sayfanıza, ürünlerinizi doğrudan Sayfanızda görüntülemenizi sağlayan bir sekmedir. Facebook’ta müşterilere ulaşmak isteyen satıcılar, perakende ve e-ticaret reklamverenleri için idealdir.

Opencart Facebook Mağaza Entegrasyonu hakkında daha fazla bilgi almak ve talep etmek için iletişime geçin.