Opencart Kapıda Ödeme Yöntemi Ayarları

Opencart Kapıda Ödeme Yöntemi Ayarları

Opencart Kapıda Ödeme Yöntemi Ayarları

Opencart Kapıda Ödeme Yöntemi Ayarları

Eklentiler sekmesine tıklayın ardından eklentiler sekmesine tıklayın. Sağ taraftaki açılır menüden ödeme metodlarına tıklayın.

Varsayılan olarak aktif durumdadır. Sağ tarafındaki düzenle butonuna tıklayın.

Toplam: Bu modülün aktif olmasını istediğiniz toplam sipariş miktarını yazın. Her miktarda açık olacaksa 0.01 yapın.
Sipariş Durumu: Müşteri alış verişi tamaladığında ve yönetim panelinde siparişlerinizin yanında yazacak olan durum mesajı.
Genel Bölge: Hepsini kapsa durumu sisteme eklediğiniz tüm bölgelerdeki alışverişlerde kargo ücretsiz geçerli olacaktır. Eğer sisteme türkiye dışında farklı ülkeler eklediyseniz kargo ücretsiz durmu hangi ülkede geçerli olacaksa seçin. Eğer sadece türkiye ise varsayılan durumu bırakın.
Durumu: Açık yapın.
Sıralama: Ödeme sayfasında ödeme seçeneklerinde kaçıncı seçenek olsun? Boş bırakırsanız sistem otomatik sıralama yapacaktır.

Kapıda ödeme yöntemi ayarları’nı tamamladıktan sonra sağ üst kısımdan kaydet butonuna tıklayın.

Kapıda ödeme yöntemine kargolar ek hizmet ücreti almaktadır. Kapıda ödeme yöntemine ek hizmet ücreti eklemeniz gerekirse opencart varsayılan kurulumda böyle bir özellik bulunmuyor. Kapıda ödeme yöntemine ek hizmet ücreti ekleyebilmek için opencart kapıda ödeme ek hizmet bedeli modülünü almanız gerekmektedir. Opencart kapıda ödeme ek hizmet bedeli modülü ücretli ve ücretsiz olmak üzere farklı versiyonları bulunmaktadır. Bu modülü her iki şekildede firmamızdan talep edebilirsiniz. Kapıda ödeme modülü aynı zamanda toplu günceleme ve farklı modüller ilede birlikte çalışabilmektedir.

Opencart diğer ödeme metodları için buraya tıklayınız.