Dijital ortama taşınma adımları

Dijital ortama taşınma adımları
İşletmenizi internete taşımak pek çok fırsatı da beraberinde getirir. Ama seçenekler fazla olduğunda karar vermek çok zorlaşır. Belirli hedefler koymak dijital dünyaya yapacağınız yolculukta size yardımcı olacaktır.

İşletmenizi internete taşımak için seçenekleri inceleyelim.

İşletmenizi internete taşımak için yerel girişler, web siteleri, video kanalları, sosyal medya vb bir çok seçeneğiniz bulunmaktadır.

Google my business

Bir web siteniz olsada olmasada mutlaka bir mybusiness hesabı oluşturarak başlayabilirsiniz. Mybussines hesabı oluşturduktan sonra sektörünüz ile ilgili arama sonuçlarında gösterilirsiniz. Google mybusiness hesabınıza ürünlerinizide ekleyebilirsiniz. Google mybusiness üzerinden web siteniz olmasada ürün satabilir müşterilerinizin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medya

Facebook ve instagram sayfası oluşturup potansiyel müşterilerinize işletmeniz hakkında yazılı ve görsel bilgi verebilirsiniz. Facebook ve instagram sayfalarınızı türkiyede yeni olan instagram satış mağazanızla birleştirip instagramdan ürün satabilirsiniz.

Web Sitesi

İşletmeniz ile ilgili bir alan adı alın. Çağımıza ve sektörünüze uygun bir tasarım ile müşterilerinize tek bir kaynakta tüm bilgileri verebilirsiniz. Web sitenizi sosyal ağlarla birleştirip sosyal medya gücünden faydalanabilirsiniz.

Kısacası yeni dünyada yer almak istiyorsanız dijital ortama taşınma adımları nı internette mutlaka bir yer alarak başlatabilirsiniz. Yerel işletmeler olabilir, sosyal medya olabilir, blog yada eticaret olanağı sağlayan siteler olabilir mutlaka bir yer alıp başarabilirsiniz.

Eğer nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız bizimle iletişime geçerek adım adım yapabilirsiniz.