E Ticaret uygulamasına nerden başlamalıyım?

E Ticaret uygulamasına nerden başlamalıyım?

E Ticaret uygulamasına müşterilerinize size para gönderebilecekleri bir yol bulmakla başlayabilirsiniz. İnternetten kolaylıkla ödeme yapılmasını sağlayan PAYTR, PAYU vb ödeme hizmetlerini web sitenize entegre edebilirsiniz. İyi bir eticaret sitesine sahipseniz müşterilerinizin ödeme yapması için hesap oluşturması gerekmez. Kredi kartı yada banka kartı ile kolaylıkla size ödeme yapabilir.

İnternetten satış yapmaya yeni başlıyorsanız ve hedefleriniz büyükse opencart gibi ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilen 13.000 + modül ve hazır şablonu olan bir eticaret alt yapısı kullanabilirsiniz. Ürün arama, envanter yönetimi, sepete gitme, müşteri hesapları, sipariş yönetimi gibi özellikleri içeren bir çok seçeneği bulunmaktadır.

E Ticaret genellikle fiziksel parekende yada mağaza deneyimine benzetilir. Gerçek bir mağazada ürün satan işletmeler sanal ortamda’da ürün satabilir. Aralarındaki en önemli fark ise sanal mağazanız günün her saati açıktır. Potansiyel müşterileriniz diledikleri bir saat’te alışveriş yapabilir.

E Ticaret sitenizde ürün ile alakalı çok sayıda fotoğraf, detaylı açıklamalar ve mümkünse videolarını eklemelisiniz E Ticaret sitenizde ürünlerinizi nasıl satacağınıza karar verdikten sonra diğer pazaryerlerinde ürün satabilirsiniz.

Sahibinden, gittigidiyor, n11, hepsi burda gibi pazaryerlerinde ürün satabilirsiniz. Opencart alt yapısına sahipseniz tüm pazaryerlerine kolaylıkla ürün aktarımı yapabilir tüm pazaryerlerini tek panelden yönetebilirsiniz.

E Ticaret uygulamasına nerden başlamalıyım?. E Ticaret paketlerimizden size uygun olanı seçin daha sonra eticaret kurma rehberimizi inceleyin. Bizimle iletişime geçerek hızlı bir şekilde eticaret sitenizi kurabilirsiniz.