Google Benim İşletmem İle Etkileşimi Artırın

Google Benim İşletmem ile etkileşimi artırın. Google Benim İşletmem’de içerik oluşturmak, giderek daha önemli bir SEO faktörü haline geliyor. Arama sonuçlarında googlenin haritalı sonuçlara öncelik vermesi Benim İşletmem çok önemli bir duruma gelmesine neden oluyor. Örneğin opencart eticaret paketleri diye bir arama yaptığımızda eğer optimize edilmiş bir Benim İşletmem hesabınız varsa ilk sırada dikkat çekici şekilde çıkarsınız.

Google My Business İle Müşteri Etkileşimini Artırın

Google Benim İşletmem İle Etkileşimi Artırın

Google Benim İşletmem Hesabı Oluşturma

Google Benim İşletmem hesabı artık işletmeler için olmazsa olmaz bir durum alıyor. İşletmeniz sadece eticaret yapıyor yerinde hizmet vermiyor olsa bile google Benim İşletmem ile sitenizin etkileşimini önemli ölçüde arttırabilirsiniz.

Google Benim İşletmem hesabı için bir gmail hesabınızın olması gerekir. Buraya tıklayıp her ikisinide oluşturabilirsiniz. Google Benim İşletmem hesabınızı açtıktan sonra hesabınızın doğrulamanız gereklidir. Doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınızı optimize edin.

Etkileşimi Nasıl Arttırırım?

Google Benim İşletmem hesabınızı açtıktan sonra hesabınızın bilgi kısmındaki tüm bilgileri doldurun. Tüm bilgilerinizi düzenli bir şekilde girdikten sonra işletmeniz ile ilgili anahtar kelimelerde yukarıdaki gibi bulunursunuz. Özellikle mobil arama sonuçlarında Benim İşletmem ciddi derecede önemlidir.

Google Benim İşletmem Her Yerde Çıkıyormu?

Google Benim İşletmem yapılan aramalarda anahtar kelime ile alakalı konum olarak en yakın yerleri göstermektedir. Ancak bu izmirdeyseniz istanbulda çıkmayacak demek değildir. Doğru optimize edilmiş bir Benim İşletmem hesabı heryerde çıkabilir.

E Ticaret Sitenize Etkileri

Google Benim İşletmem hesabınıza ürünlerinizi ekleyebilir, kampanyalar yapabilir, yeniliklerinizi ekleyebilirsiniz. Benim İşletmem hesabınızı ne kadar iyi işletirseniz etkileşim ve sitenizin trafiği okadar iyi olacaktır.

Ancak yoğun bir işletmeniz varsa ve vakit bulamıyorsanız içerik oluşturmak zor olabilir ve unutulması kolay olabilir. Bu duruma çözüm olarak opencart Benim İşletmem eklentisi ile herhangi bir ek işlem yapmanıza gerek kalmadan Google’da kendi veya müşterilerinizin işletme sayfasında daha fazla içerik almaya başlayabilirsiniz.

Bu eklenti ne işe yarıyor?

Bu eklenti, Google Benim İşletmem sayfanızda ürünler veya basit özel gönderiler yayınlamanıza olanak tanır.

– Ürünler (herhangi biri veya tümü) olarak yayınlanabilir:
– Standart gönderiler
– Teklif gönderileri (Ürünün bir ürün için ve varsayılan müşteri grubu için etkin özel fiyatı veya indirimi varsa)
– Özel gönderiler şu şekilde yayınlanabilir:
– Standart gönderiler
– Etkinlik gönderileri

Bu eklenti ile google Benim İşletmem hesabınızı otomatikleştirebilirsiniz. Daha fazla bilgi için iletişime geçiniz.