Hazır E-Ticaret Sitesi Paketleri Nedir

Hazır e-ticaret sitesi paketleri nedir. Bir çok e-ticaret alt yapısında hazır e-ticaret paketleri bulunur. Hazır e-ticaret sitesi paketleri yazılım firmaları tarafından müşteriler için en çok kullanılan modüller ve temalar ile hazırlanmış halde sunulan, eticaret yazılımlarına verilen addır. Hazır e-ticaret paketleri sayesinde yönetim paneli üzerinden ürün ve sipariş yönetimi kolay bir şekilde yapılabilir. En önemlisi özel bir eticaret yazılımı gerekli değil ise, sizin için en ideal çözümdür.

Örneğin opencart e-ticaret paketleri %90 oranında ihtiyaç duyulabilecek modüller ve hazır tema ile sunulmaktadır. Eticaret paketleri bir çok farklı şekilde olabilmektedir. Örneğin opencart basic e-ticaret paketi e-ticaret’e yeni başlayan işletmeler için uygundur. E-Ticarete başladıktan sonra işiniz büyüdükçe ihtiyaçlarınızda farklılık göstermeye başlayacaktır. Bu durumda opencart standart e-ticaret paketi, opencart expert e-ticaret paketi, opencart premium e-ticaret paketi yada pazaryeri entegrasyonu yapcaksanız opencart pro plus++ e-ticaret paketi tercihiniz olabilir.

Hazır E-Ticaret Paketlerinin Avantajları Nedir?

Hazır e-ticaret paketleri sürekli olarak güncellenir böylece sürekli güncel bir online satış siteniz olur. Bu güncellemeler müşteri isteklerine göre değişkenlik gösterebilir. E-Ticaret paketinize ek modüller ekleyerek geliştirebilir zamana ayak uydurabilirsiniz. Örneğin opencart e-ticaret yazılımda 15 000 + modül ve tema bulunmaktadır. Tüm ihtiyaçlarınızı güncel olarak karşılayabilirsiniz. Hazır opencart eticaret yazılımında destek bulmakta kolaydır.

Hazır E-Ticaret Paketlerinde Özel Tasarım Oluyormu?

Hazır eticaret sitesi paketlerinde özel tasarım tabiiki mümkün. Zaten eticaret paketleri alt yapı modülleri ile oluşturuluyor paketlere göre tema değişkenlik göstermemektedir. Örneğin premium eticaret teması olmaz. Özel tasarım eticaret pkaeti fiyatından haricen yapılmaktadır. Örneğin hazır opencart temaları içerisinden seçip size göre özelleştirilebilir yada baştan itibaren size özel yapılabilir.

Opencart Alt Yapısı İle Özel E-Ticaret Paketi Oluyormu?

Opencart alt yapısı ile size özel eticaret paketi yapılabilir Opencart varsayılan kurulum ile başlanıp sadece size özel modüller ve özel tema yapılarak size özel bir opencart e-ticaret sitesi oluşturulabilir. Zaten tüm eticaret paketleri varsayılan opencart kurulumu üzerine olası ihtiyaçlar tespit edilerek modüller ile oluşturulur. Siz bu hazır et-itacret paketlerine tabii olmadan kendi e-ticaret sitenizi opencart ile rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Ancak hazır paketlere göre oldukça farklı bir maliyet oluşacaktır.

Opencart’ta Neden Herşey Modül?

Her e-ticaret yapmak isteyen firmanın ihtiyaçları farklıdır. Örneğin ürünlere varyant ekleme konusu oldukça zorlayan bir konudur. Her firma farklı bir varyant talep etmektedir. Bu durumda opencarta tüm modülleri eklemek gerekir ki bu sistemi çok zorlayacaktır. En iyisi ihtiyaca göre modül ekleyerek oluşturmaktır. Çünkü tüm özellikler eklense bile siz bazılarını kullanacaksınız.

Yukarıda anlattığımız bir örnek, bunun tüm bölümlerde olacağını düşünürseniz hem maliyet açısından hem sistem açısından zorlayıcı olacaktır. Bu nedenle ihtiyacınıza göre opencart modül alıp kullanmanız en sağlıklısıdır.

Hazır e-ticaret sitesi paketleri nedir, nasıl bir paket seçmeliyiz daha fazla bilgi için iletişime geçiniz.