8 Şubat 2021

|

Etiketler: opencart 3.0.3.7, opencart yeni sürüm

|

Katagoriler: Haberler

OpenCart 3.0.3.7 Yeni Sürüm

OpenCart 3.0.3.7 Yeni Sürüm Yayınlandı

OpenCart 3.0.3.7 Sürümünü 4 Şubat 2021 tarihinde yayınlandı.

3.0.3.7: Sürümünde önceki 3.0.3.6 sürüme göre farklılıklar bulunmamaktadır.

Opencart 3.0.3.6 sürümündeki bazı hataların düzeltildiği bir sürümdür. Ek yeni bir özellik eklenmedi. Yeni kurulumları 3.0.3.7 sürümü ile yapmaktayız.

Mevcut sürümünüzde bir problem yoksa yenileme yapmanız gerekmez. Yinede yeniliğe ayak uydurmak istiyorsanız sürüm güncellmesi için destek ekibimize e posta ile istekte bulunabilirsiniz.

OpenCart , birden fazla çevrimiçi mağazayı tek bir panelden yönetebilen, kullanımı kolay, güçlü bir çevrimiçi mağaza yönetim sistemidir. OpenCart, ile başarılı bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için profesyonel ve güvenilir bir alt yapı sağlar. Kullanıcı dostu bir arayüz arayan deneyimli web yazılımcılarından, ilk kez e-ticaret yapacak olan kişiler için uygundur.. OpenCart, mağazanızın özelleştirilmesi üzerinde güçlü bir yapı sağlayan çok sayıda özelliğe sahiptir. OpenCart’ın araçlarıyla, e-ticaret siteleri en yüksek potansiyellerini yaşarlar.

2012 yılında kurulan OpenCart, birkaç kullanıcıdan ve birkaç pazardan 138 ülkeden müşterisi olan 900.000’den fazla web sitesine dönüşmüştür. 13.000 + tema ve modülü bulunuyor, buda kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak ve özelleştirme için yardımcı oluyor.

OpenCart 3.0.3.7 Yeni Sürüm

Opencart açık kaynaklı olması ile’de önemli bir avantaj sağlamaktadır. Yıllık lisans ücreti ve bu gibi ek ücretler gerektirmez. Opencart ile sahip olduğunuz e-ticaret sitesi sonsuza kadar sizin olur ve istediğiniz değişikliği yapmakta özgürsünüz.

Opencart sürümünüzü yeni 3.0.3.7 sürümüne güncellenmesi kullandığınız mevcut opencart sürümünüze göre değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle gerekli analizler yapılmadan güncelleme işlemi için fiyat vermemekteyiz.