1 Mayıs 2020

|

Etiketler: OpenCart 3.0.3.2, opencart yeni sürüm

|

Katagoriler: Haberler

OpenCart 3.0.3.2 Yeni Sürüm

OpenCart 3.0.3.2 Yeni Sürüm.

OpenCart 3.0.3.2 Türkçe sürümünü 29.01.2019 tarihinde yayınlandı.

3.0.3.2: Bir kaç yeniliğin dışında, bu sürüm OpenCart 3.0.2.0 sürümündeki bazı hataların düzeltildiği yeni bir sürümüdür.

Yenilikler: google shopping – PayPal Express akıllı ödeme butonu.

Google shopping opencart eklentisi sizlere verdiğimiz paketlerde zaten mevcuttur.

Bu özellikler dışında bir yenileme yoktur. Mevcut sürümünüzde bir problem yoksa yenileme yapmanız gerekmez. Yinede yeniliğe ayak uydurmak istiyorsanız sürüm güncellmesi için destek ekibimize e posta ile istekte bulunabilirsiniz.

OpenCart , birden fazla çevrimiçi mağazayı tek bir panelden yönetebilen, kullanımı kolay, güçlü bir çevrimiçi mağaza yönetim sistemidir. OpenCart, ile başarılı bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için profesyonel ve güvenilir bir alt yapı sağlar. Kullanıcı dostu bir arayüz arayan deneyimli web yazılımcılarından, ilk kez e-ticaret yapacak olan kişiler için uygundur.. OpenCart, mağazanızın özelleştirilmesi üzerinde güçlü bir yapı sağlayan çok sayıda özelliğe sahiptir. OpenCart’ın araçlarıyla, e-ticaret siteleri en yüksek potansiyellerini yaşarlar.

2012 yılında kurulan OpenCart, birkaç kullanıcıdan ve birkaç pazardan 138 ülkeden müşterisi olan 900.000’den fazla web sitesine dönüşmüştür. 13.000’den fazla eklenti bulunuyor, bu da girişimcilerin ve web geliştiricilerinin web sitelerini işlerinin ve müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirmelerine yardımcı oluyor.

Opencart açık kaynaklı olması ile’de önemli bir avantaj sağlamaktadır. Yıllık lisans ücreti ve bu gibi ek ücretler gerektirmez. Opencart ile sahip olduğunuz e-ticaret sitesi sonsuza kadar sizin olur ve istediğiniz değişikliği yapmakta özgürsünüz. Opencart e-ticaret sitesine sahip olmak için e-ticaret paketlerimizi inceleyin.