Opencart Çevrimiçi Müşteri Raporu Görüntüleme

Opencart Çevrimiçi Müşteri Raporu Görüntüleme nedir? Opencart çevirim içi raporu anlık olarak sitenizdeki ziyaretçilerin raporunu sunar.

Opencart çevirim içi raporu admin->raporlar->kimler çevirim içi sekmesine tıklayıp görüntüleyebilirsiniz.

Opencart çevirim içi raporu nasıl çalışır

Opencart Çevrimiçi Müşteri Raporu Görüntüleme nedir?

IP: Opencart sitenizde anlık olarak çevirim içi olan ziyaretçinin ip adresini gösterir. İp adresine tıkladığınızda harita üzerinde sitenize nereden bağlı olduğunu gösterir.

Müşteri: Bu bölümde sitenizdeki çevirim içi kişinin kimliğini gösterir. Eğer sitenize kayıtlı müşteriniz ise kayıtlı kimliğini gösterir. Eğer sitenize kayıtlı değil ise misafir olarak gösterir.

Son Sayfa Ziyareti: Opencart sitenizdeki çevirim içi olan kişinin sitenizde hangi sayfada olduğunu gösterir. Linke tıklayıp sayfayı görebilirsiniz.

Referans: Sitenizdeki çevirim içi olan kişinin hangi siteden geldiğini gösterir. Örneğin x sitesinde sizin sitenizin linki var. Linkinizin olduğu x sitesini ziyaret eden bir işi sizin linkinize tıklayıp sitenize geldiğinde referans olarak x sitesi çıkacaktır. Buradaki referans size bağlantı veren site anlamındadır.

Son Tıklama: Sitenizdeki çevirim içi olan kişinin sitenizde en son ne zaman bir link yada bölüme tıklama yaptığının zamanını gösterir.

Filtre Ip: Bu bölümde sitenizde çevirim içi olan kişileri ismine ve ip adresine göre filtreleyerek listeleyebilirsiniz.

Nasıl Filtrelenir?

İp Bölümüne ip adresini yazın ve filtrele butonuna tıklayın. Müşteri adına göre filtreleme için müşteri bölümüne müşterinizin adını yazıp filtreleyin.

Çevirim içi müşteri raporu hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.