Opencart AliExpress Pazaryeri Entegrasyonu

Opencart aliexpress pazaryeri entegrasyonu ile opencart e-ticaret sitenizdeki ürünlerinizi dünyaca bilinen aliexpress pazaryerin’de hemen satışa başlatabilirsiniz.

Aliexpress Nedir?

AliExpress, merkezi Çin’de olan Alibaba Group’un bir B2C girişimidir. A’dan Z’ye pek çok ürün grubunu içinde barındıran Aliexpress dünyanın pek çok ülkesinden kullanılabilmektedir. Amazon.com’la benzerlik gösteren sitede küçük üreticilerin tüketicilere doğrudan ulaşma şansı bulunmaktadır.

Toplu Yükleme:

Yönetici, Opencart ürünlerini Aliexpress pazarına tek bir tıklamayla yükleme esnekliğine sahiptir.

Cüzdan ve Yönlendirme

Otomatik Siparişleri İçe Aktarma:

Yeni bir ek yerleştirildiğinde, modül, cron işi yardımıyla Aliexpress siparişlerini otomatik olarak içe aktarır.

Nakliye ve Ödeme

Otomatik Güncelleme Envanteri ve Ürün Fiyatlandırması:

Bu özellik, Opencart ve Aliexpress arasında envanter senkronizasyonuna yardımcı olur, ayrıca ürün fiyatlarınızı arttırabilir veya azaltabilirsiniz.

Opencart AliExpress Entegrasyonu Nedir ?

Aliexpress Opencart Pazaryeri Entegrasyonu, işinizi ölçeklendirebilen ve Opencart mağazanızla Aliexpress pazarına etkileşime girdikçe gelir elde edebilen harika bir API entegrasyonudur ve böylece geniş bir müşteri yelpazesini kapsama fırsatınız olur.

Ürün Kategorisi Eşlemesi:

Yönetici, bu Opencart Aliexpress entegrasyonu ile birden fazla Opencart mağaza kategorisini tek bir Aliexpress pazar yeri kategorisine eşleyebilir.

Ürün fiyatlandırma:

Yönetici, Opencart mağazasından Aliexpress pazaryerindeki ürün fiyatlarını ihtiyaçlarına göre artırabilir veya azaltabilir.

Basit ve Varyant Ürün Yükleme:

Opencart satıcıları, Aliexpress pazarına basit ve yapılandırılabilir ürün türlerini yükleyebilir. Opencart’taki yapılandırılabilir ürün, Aliexpress’de bir varyant ürün olarak kabul edilir.

Toplu Yükleme Sistemi:

Satıcı, bu Opencart Aliexpress modülünün toplu ürün yükleme özelliğini kullanarak Aliexpress pazarına herhangi bir sayıda ürünü yükleme esnekliğine sahiptir.

Profil Bazlı Ürün Yükleme:

Yönetici bir profil oluşturabilir ve ürünleri profile atadıktan sonra ürünleri Aliexpress pazaryerine kolayca yükleyebilir.

Cron Yönetimi:

Bu özellik sayesinde Opencart Aliexpress senkronizasyonu kurulduğu için ürünler, envanter, sipariş ve fiyatlandırma belirli bir süre sonra düzenli olarak güncellenir.

AliExpress’te mağaza açıp e-ihracata başlayarak 220’den fazla ülke ve bölgede 150 milyondan fazla müşteriye tek panel üzerinden satış yapabilirsiniz!

Aliexpress’te kimler satış yapıyor?

Türkiye’nin en büyük markaları,
İş fikrini e-ihracat ile hayata geçiren girişimciler,
“Made in Türkiye” damgasını taşıyan ürünler ile dünyada ülkemizi gururla temsil eden üretici firmalar,
Al-sat yaparak Türk kalitesini globale taşıyan girişimciler,
İşini büyütüp globale taşıyan KOBİ’ler.

Aliexpress’te kimler satış yapabilir?

AliExpress’te mağaza açarak ürün satmak için bir şirket olmanız yeterlidir. (Şahıs şirketi, anonim veya limited şirket)

Aliexpress’te nasıl mağaza açılır?

AliExpress’te mağaza açıp e-ihracata başlamak ve yurt dışına satış yapmak için yapmanız gerekenler çok basit; mağaza açılımı hızlı ve ücretsiztir.

Aliexpress mağaza açılış rehberini inceleyebilir ve buradan kayıt işleminizi başlatabilirsiniz.

Aliexpress entegrasyonu hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz yada aşağıdaki butona tıklayıp başvurabilirsiniz.

Aliexpress Başvuru

    HEMEN BAŞLAYIN