Opencart Etsy Entegrasyonu

Opencart etsy entegrasyonu ile ürünleriniz Amerika’nın en gelişmiş olan pazaryeri etsy’de hemen satışa başlayabilirsiniz.

Etsy Opencart Entegrasyon Modülü Nedir?

Herkes ideal müşterilerinin kim olduğunu bilir. Ancak, onlara ulaşmak hala çevrimiçi satıcılar için sorun olmaya devam ediyor. Son Bakılan Durum Raporunda, Çevrimiçi Pazarlamacılar aynı şeyi belirtiyor, %63 Pazarlamacı için Alakalı Trafik ve Potansiyel Müşteriler elde etmek hala en büyük zorluk olmaya devam ediyor.

Etsy Opencart Entegrasyon Uzantısının çözmeyi amaçladığı şey de budur – SİZİN İDEAL MÜŞTERİLERİNİZLE BAĞLANMANIZI SAĞLAMAK.

Bu Modül ile ürünlerinizi Etsy.com’da listeleyebilir, envanteri, siparişleri ve gönderimi ve daha fazlasını Opencart mağazanızdan yönetebilirsiniz.

Etsy Opencart Entegrasyon Modülü, Çevrimiçi Satıcıların Olası Tüm Engellerini Kaldırmayı amaçlamaktadır.

Çevrimiçi satış, manuel olarak çalıştırıldığında göz korkutucu olabilen çeşitli işlevler içerdiği için, opencart etys entegrasyon modülü tüm sorunlu noktalara çözüm sunmaktadır.

Genel Özellikler

Pazaryeri panelinizden yaptığınız hemen hemen tüm işlemleri E-ticaret sitenizin yönetim panelinden kolayca gerçekleştirmenizi sağlar. 24/7 ticket destek ve canlı destek ile ihtiyaç duyduğunuz her an sizinleyiz.

Kolay Yönetim

Tüm mağazalarınızı tek ekranda kolayca yönetirsiniz. Kullanıcı dostu tasarımı ile kısa sürede adapte olursunuz.

Güncelleme

Güncelleme özelliği sayesinde, istediğiniz zaman ürünlerin içerik, fiyat ve stok güncellemeleri tek tıkla yapabilirsiniz.

Hızlı Listeleme

Kontrol panelinden ürünlerinizi hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz ve bu ürünleri pazar yerlerinde tek tek yada toplu olarak kolayca listeleyebilirsiniz.

Hızlı Kurulum

Entegrasyonları satın aldığınız gün anında kurulum yapılır, Test süreçleri tamamlanıp aynı gün içerisinde kullanıma hazır hale getirilir.

7/24 Yazılım Desteği

Pazaryeri Entegrasyonlarının kullanımı ile ilgili tüm sorularınız için 7/24 Telefon, Ticket, whatsApp ve E-posta ile iletişim desteği.

Güncelleme Desteği

Pazaryeri entegrasyonlarında yapılan güncellemeleri Entegrasyonlarımızda yer alan otomatik güncelleme özelliği ile anında kendi sitenizde güncelleyin.

Etsy pazaryerine üye olup milyonlarca insanın alışveriş yaptığı pazaryerinde mağaza açmak için buraya tıklayın.

Etsy Pazaryeri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Etsy Pazaryeri Nedir?

Etsy, el yapımı ürünlerinizi, eski eşyalarınızı ve el işi malzemelerinizi doğrudan dünyanın dört bir yanındaki alıcılara satabileceğiniz bir pazar yeridir.Etsy, el yapımı ürünlerinizi, eski eşyalarınızı ve el işi malzemelerinizi doğrudan dünyanın dört bir yanındaki alıcılara satabileceğiniz bir pazar yeridir.

Etsy’de mağaza açabilmek için şirket yada firma olmak zorunlu mudur?

Etsy’de satış yapabilmeniz için şahıs firması yada şirket kurma zorunluluğu bulunmuyor. Bireysel olarak satış yapabilirsiniz. Vergi ve ticari süreçler için Türkiye ya da satış yaptığınız ülkenin ticari hukuki süreçlerini araştırınız.

Etsy pazaryerinde mağaza açmak ücretli midir?

Hayır ücretsizdir, Etsy ‘de mağaza açmak için aylık ya da yıllık bir ücret alınmamaktadır. Sadece ürün listeleme başına 1.5 – 2 TL arası bir ücreti bulunmaktadır. (her ürün için 0.20 Usd + kdv ) Bir ürünü listeledikten sonra 4 ay boyunca ürününüz sitede yayında kalır. Eğer o ürün satılırsa, stoğunuz var ya da yeniden üretme imkanınız var ise, otomatik yenileme seçeneği ile ürününüz yeniden listelenir.

Etsy de diğer ücretler nedir?

Etsy sadece satışlarınızdan komisyon ücreti alır. Etsy sitesi içerisinde özellikle anahtar kelimeleriniz ile yapılan aramalarda en üstlerde görünmenizi sağlayacak etsy reklamları vermeniz halinde sizden ücret alır. Bütün ödemeleri faturalandırır aylık olarak size fatura eder. Panelinizde finans bölümünüzde ödemelerinizi ve satışlarınızdan alacaklarınızı görebilirsiniz.

Etsy de ödemeler nasıl alınır?

Etsy özellikle ABD, İngiltere ve Kanada gibi, müşterilerinin çoğunlukta olduğu ülkelerde kullandığı, Etsy payments özelliğini Türkiye ‘de de açtı. ( etsy şirketinin yapılan satışları kendi bankasından tahsilat yapması. Komisyon tutarını kendi tahsil edip, hak ediş tutarınızı bankanıza havale etmekte.)

Etsy yapılan satışların parası hesabıma ne zaman geçicek?

Etsy mağazanızı açarken sizden IBAN bilgileriniz istemekte. Mağazanız açıldığında finance / payment settings bölümünde günlük, haftalık, 2 haftalık, aylık gibi hangi süre aralıklarında paranızı hesabınıza gönderme seçenekleri bulnuyor.

Etsy de hangi kargo firmaları ile ürünlerimi gönderebilirim?

Global kargo şirketleri yanı sıra PTT ve başlangıç için sizlere daha iyi fiyat verecek acenta şirketlere erişebilirsiniz. Firmalardan bazıları: DHL, Fedx, Tnt, Ups, Aramex, PTT, Kargomkolay, Navlungo, Shipzip, Kargomix.

Etsy siparişlerini telefondan nasıl görebilirim?

Telefonunuzdan Etsy Seller uygulamasını indirerek giriş yapınız. Çoklu mağazanız var ise 1 telefondan 1 den fazla mağazaya giriş yapmayınız.

Etsy’de Neler Satılabilir?

Etsy benzersiz bir pazar yeridir. Alıcılar, başka hiçbir yerde bulamayacakları ürünleri satın almak için buraya gelirler. Etsy’de satılık olarak listelenen her şey el yapımı, vintage veya el yapımı ürünler olmalıdır.

El yapımı ürünler, satıcı tarafından yapılan ve/veya tasarlanan ürünlerdir.

El yapımı ürünler satıyorsanız bu şartları kabul etmiş sayılırsınız:

Tüm el yapımı ürünler sizin tarafınızdan yapılır veya tasarlanır. Bir üretim ortağıyla çalışıyorsanız, o üretim ortağını ilgili listelerinizde açıklamanız gerekir .
Mağazanızdaki bir ürünün yapımında yer alan her kişiyi Hakkında bölümünde doğru bir şekilde tanımlamalısınız.
Kendi fotoğraflarınızı veya video içeriğinizi kullanmanız gerekli; stok fotoğrafları, sanatsal işlemeler veya diğer satıcılar veya siteler tarafından kullanılan fotoğraflar kabul edilmez.

El yapımı kategorisinde kişiselleştirilmiş veya sipariş üzerine ürünler satıyorsanız, bu şartları kabul etmiş sayılırsınız:

Tüm listeler belirli bir fiyattan satın alınabilir.
Listede yer alan kişiselleştirme seçenekleriyle (renk seçenekleri gibi) önceki çalışmaların fotoğraflarını kullanıyorsanız, gösterilen fotoğrafların yalnızca örnek olduğu açıklamanızda yeralır.

Vintage ürünler en az 20 yaşında olmalıdır. El Sanatları Malzemeleri , birincil amacı bir eşyanın veya özel durumun yaratılmasında kullanılan araçlar, malzemelerdir. El işi malzemeleri el yapımı, ticari veya eski olabilir. Parti malzemeleri, zanaat malzemeleri olarak da satılabilir.

Zanaat malzemelerinizin nasıl yapıldığı ve malzemelerinizin nereden geldiği konusunda şeffaf olmanızı öneririz. Öğelerinizin organik veya geri dönüştürülmüş gibi sosyal veya çevresel özelliklere sahip olup olmadığını açıklayabilirsiniz .

Etsy’de Neler Satılamaz?

Pazar yeri kriterlerini karşılasa bile, yasaklanmış ürünler , hizmetler ve fikri mülkiyet politikalarını ihlal eden öğelerin Etsy’de satılmasına izin verilmez.

Etsy’de aşağıdaki türde öğeler yasaklanmıştır veya kısıtlanmıştır:

Alkol, Tütün, Uyuşturucular, Uyuşturucu Gereçleri ve Tıbbi Uyuşturucular
Hayvansal Ürünler ve İnsan Kalıntıları
Tehlikeli Eşyalar: Tehlikeli Maddeler, Geri Çağırılan Eşyalar ve Silahlar
Nefret Öğeleri: Nefreti Teşvik Eden, Destekleyen veya Yücelten Öğeler
Yasa Dışı Öğeler, Yasa Dışı Faaliyetleri Teşvik Eden Öğeler ve Yüksek Düzenlemelere Tabi Öğeler
Uluslararası Düzenlemelere Tabi Öğeler
Pornografi ve Yetişkinlere Uygun İçerik
Şiddet Öğeleri: Şiddeti Teşvik Eden, Destekleyen veya Yücelten Öğeler

Etsy’de el yapımı kategorisinde yeniden satış yapılmasına izin verilmemektedir. Yeniden satış, o öğenin tasarımına veya yapımına dahil olmadığınızda bir öğenin el yapımı olarak listelenmesi anlamına gelir.

Üyelerin, Etsy’nin incelemesi için politikalarımızı ihlal ediyor gibi görünen listeleri işaretleyebileceğini unutmayın. Etsy, politikalarını ihlal eden tüm girişleri kaldırabilir. Listeleme ücretlerinin iade edilmediğini unutmayın. Etsy ayrıca herhangi bir ihlal nedeniyle hesabınızı askıya alabilir veya feshedebilir. Etsy ekstrenizdeki ödenmemiş ücretleri ödemeye devam edersiniz.

Bir hayır kurumu adına para topluyorsanız, o hayır kurumunun onayını almalısınız.

Opencart etsy entegrasyonu ile hemen opencart e-ihracata başlayabilirsiniz. Opencart etsy entegrasyonu dışında e-ihracat için gerekli DHL, Fedx, Tnt, Ups, Aramex, PTT, Kargomkolay, Navlungo, Shipzip, Kargomix kargo modülleri bulunmaktadır.

Opencart etsy entegrasyonu ile Amerika’nın en gelişmiş olan pazaryeri etsy’de hemen satışa başlamak için aşağıdaki başvuru butonu ile veya bizimle iletişime geçerek başvuru yapabilirsiniz.

Etsy Başvuru

    HEMEN BAŞLAYIN