Opencart E Ticaret Platformu Özellikleri

Opencart E Ticaret Platformu Özellikleri.

2009 yılında ortaya çıkan opencart e ticaret yazılımı aslında daha eskiye dayanmaktadır. 1998 Christopher Mann tarafından başlatılan ama sonra duran proje Daniel Kerr tarafından tekrar ele alınıp tamamlandı. Sonunda 10 Şubat 2009’da Google Code’a tam teşekküllü bir OpenCart 1.1.1 sürümü geliştirdi.

Opencart E Ticaret Platformu Özellikleri

Şimdi OpenCart’taki özelliklere bir göz atalım. Ayrıca, mevcut tüm e-ticaret CMS’lerinde yaygın olarak tanınan platformlardan biri haline gelmesini sağlayan önemli noktaları anlamanıza yardımcı olacaktır.

Opencart Yönetici Kontrol Paneli

Opencart e ticaret platformu. Tüm önemli bilgileri tek pencerede. Toplam siparişler, satışlar, müşteriler, çevrimiçi kişiler, satış analizi ve daha pek çok widget ile nelerin önemli olduğuna dair genel bilgileri tek panelde görebilirsiniz. Opencart yönetim paneli kullanılabilinirlik olarakta çok kolaydır. E Ticarete ilk defa başlıyorsanız bile anlamanız ve yönetmeniz fazla zamanınızı almayacaktır.

Opencart Kullanıcı yönetimi

Bir çevrimiçi mağazayı başarılı bir şekilde organize etmek için, her biri farklı yetkilere sahip birçok personelle çalışmanız gerekebilir. OpenCart kullanıcı grupları ve kullanıcılar için gelişmiş kullanıcı ayrıcalıkları ve ayrı erişim yetkileri ayarlamanız için sınırsız grup ve yetkilendirme özelliklerine sahiptir.

Opencart Çoklu Mağaza

Opencart eticaret platformu Tek yönetici panelinden birden fazla mağazayı yönetme. Ürünleri farklı mağazalarda görünecek şekilde ayarlayabilme. Her mağaza için farklı bir tema seçebilme. Mağaza ayarlarını yerelleştirebilme. Mağaza ürün fiyatları başına farklı ayarlar yapabilme. Opencart ile sınırsız sayıda mağaza açabilirsiniz.

Seçenekler, özellikler

Opencart eticaret platformu: Ürünler farklı seçeneklere sahiptir. Bazıları boyutlar, diğerleri renkler, uzunluk, yükseklik. Durum ne olursa olsun, OpenCart ekstra önemli ürün değişkenleri eklemek için her türlü seçenek özelliğine sahiptir.

İndirimler, kuponlar, özel ürünler

Opencart eticaret platformu: Perakendeciler, rekabete ayak uydurmak için genellikle fiyatlarını düşürmek zorundadır. OpenCart, dikkat çekmek ve satışları artırmak için en popüler yolları kapsayan indirimler, kuponlar ve özel ürün listeleme özelliklerine sahiptir.

Yedekleme ve geri yükleme

OpenCart kendi yedeklemelerinizi ve restorasyonlarınızı kurmanıza olanak tanır. Ürünleri, kategorileri ve diğer her şeyi OpenCart’ı güncellemenin ve toplu düzenlemenin kolay bir yolunu mu arıyorsanız her türlü modülü opencart matkette bulmanız mümkündür.

Sınırsız Kategoriler ve Ürünler

Opencarta kategoriler ve ürünler eklerken herhangi bir sınır yoktur. Bir milyon ürün ekleyebilir bir milyon kategori ekleyebilirsiniz. sınırsızdır.

İndirilebilir Ürünler Hazır

Opencart eticaret platformu dijital ürünlerin satışını kolaylaştırır. Tek tıkla indirilebilir dijital ürünler ekleyebilirsiniz.

Ürün İncelemeleri ve Puanları

Opencart eticaret platformu güçlü bir entegre yorumlar, incelemeler ve derecelendirme sistemi ile birlikte gelir.

Opencart Kullanmaya Hemen Başlayın.