Opencart Kategori Ürün Listeleme Sayısını Değiştirme

Opencart kategori ürün listeleme sayısını değiştirme işlemi nasıl yapılmaktadır. Opencart kategorilerde ürün listeleme sayısı varsayılan olarak 15 adet ayarlıdır. Her firma bunu farklı sayılarda listelemek isteyebilmektedir. Opencart yönetim panelinden basit bir kaç adımda bu sayıyı size uygun olan sayı ile değiştirebilirsiniz.

Opencart kategori ürün listeleme sayısını değiştirme işlemi için yönetim paneline girin. Sol taraftaki nagivasyon menüsünden önce eklentiler sekmesine ardından eklentiler sekmesine tıklayın.

Eklentiler sekmesine tıkladıktan sonra açılan sayfada sağ üst kısımdaki açılır menüye tıklayın ardından temalar seçeneğini seçin.

Opencart kategori ürün listeleme sayısını

Opencart kategori ürün listeleme sayısını

Temalar seçeneğini seçtikten sonra açılan sayfada Varsayılan Mağaza Teması sağ tarafındaki mavi düzenle butonuna tıklayın.

 

Mavi düzenle butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfanın hemen başında kategori ürün listeleme sayısını göreceksiniz.

Opencart kategori ürün listeleme sayısını Değiştirme

Opencart kategori ürün listeleme sayısı

Buradaki sayıyı kategorilerinizde kaç ürün listelenmesini istiyorsanız ona göre ayarlayıp sağ üst kısımdaki mavi kaydet butonuna tıklayıp işlemi tamamlayın. Artık kategori listelerinde sizin belirlediğiniz sayıda ürün listelenecektir.

Bu bölümde kategori ayarları ile ilgili farklı ayarlarda bulunmaktadır. Bu ayarlar ile ilgili opencart tema ayarları sayfamızı inceleyiniz.

Buraya kadar anlattığımız işlem opencart varsayılan tema ayarları için geçerlidir. Bazı özel opencart temalarında bu işlemi tema ayarlarından yapmanız gerekebilir. Özel temalarda bu işlem opencart varsayılan ayarları ile olmayabilir. Bunun için temanızın özel modüllerini inceleyiniz yada bizimle iletişime geçiniz.

Kategori ayarları ile ilgili diğer sorularınız için opencart kategori ayarları bölümünü inceleyebilirsiniz.